W czerwcu pomagaj na sportowo! Możesz biegać, jeździć na rowerze lub maszerować z kijkami

W czerwcu pomagaj na sportowo! Możesz biegać, jeździć na rowerze lub maszerować z kijkami

Już ponad 100 osób zapisało się na nasze wirtualne zawody Niezapominajki. Do 15 czerwca pokonaj dystans 5 kilometrów podczas biegu, marszu lub jazdy na rowerze. Każda osoba, która zarejestruje się na zawody, weźmie udział w ogólnopolskiej zbiórce na rzecz pomocy dzieciom z niezamożnych rodzin z Polski, z Mariupola na wschodzie Ukrainy i z Aleppo w Syrii.

Wirtualne zawody Niezapominajki wystartowały 15 maja i potrwają do 15 czerwca. Na bieg zarejestrowały się dotychczas 82 osoby, 23 wybrały marsz z kijkami, a na pokonanie dystansu rowerem zapisało się 8 osób.

Bieg Niezapominajki to doskonała okazja, aby połączyć aktywność fizyczną z pomocą dzieciom w potrzebie. Cały dochód z biegu przeznaczymy na rzecz pomocy podopiecznych naszej fundacji: dzieci w Polsce, w Mariupolu i w Aleppo. Dystans do pokonania to 5km. Jeśli zamiast biegania wolisz jazdę na rowerze lub nordic walking – także serdecznie zapraszamy.

Koszt startu w zawodach wirtualnych: 10 zł (tylko cel charytatywny), 17 zł (cel charytatywny + smycz), 35 zł (cel charytatywny ze smyczą, medalem i wysyłka listem nierejestrowanym), 37 zł (cel charytatywny ze smyczą, medalem i wysyłka listem rejestrowanym – poleconym), 44 zł (cel charytatywny ze smyczą, medalem i wysyłka listem rejestrowanym), 52 zł (cel charytatywny ze smyczą, medalem i wysyłka zagraniczna listem rejestrowanym).

Jak wziąć udział w 1. Charytatywnym Biegu Niezapominajki:
1. zarejestruj się na stronie www.virtualrace.com.pl
2. wpłać opłatę startową
3. wybierz odpowiedni dla Ciebie dzień, miejsce i godzinę startu.
4. swój rezultat podaj na stronie virtualrace.com.pl w zakładce Moje Zawody
5. koniecznie zrób zdjęcie z trasy i oznacz nas: @fundacja_swietego_mikolaja #BiegNiezapominajki


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.