Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Przekaż 1,5% podatku na działania Teologii Politycznej

Przekaż 1,5% podatku na działania Teologii Politycznej

Dzięki wsparciu naszych darczyńców i osób, które przekazują nam 1,5% swojego podatku mogliśmy wydać kilkanaście ambitnych książek, zorganizować debaty, wydarzenia kulturalne, kontynuować wydawanie tygodnika „Teologia Polityczna Co Tydzień”. Bez darczyńców i przyjaciół Teologii Politycznej nie byłoby to możliwe.

Chcemy rozwijać nasze działania – wydawać ambitne książki, kontynuować cotygodniową refleksję w „Teologii Politycznej Co Tydzień” i organizować wydarzenia kulturalne, dyskusje i seminaria, które wzbogacą polską debatę. Dlatego prosimy o przekazanie nam 1,5% podatku. Wystarczy wpisać w PIT numer KRS Fundacji Świętego Mikołaja: 0000126602 i podać cel szczegółowy: „Na rzecz Teologii Politycznej”.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Państwa zaufanie i wsparcie. 1,5% tylko pozornie może wydawać się małym i niewiele znaczącym gestem. Dla nas to bardzo ważna część budżetu na przyszłą działalność. >>>TUTAJ<<< znajdą Państwo bezpłatne programy umożliwiające szybkie i sprawne rozliczenie PIT - w wersji online oraz do pobrania na komputer.

Jeśli obiecali Państwo swoje 1,5% innej organizacji, zachęcamy do darowizn zamiast 1,5%. Każdy taki gest jest dla nas dowodem zaufania i wsparcia. Bardzo Państwu dziękujemy!

Numer konta Fundacji Świętego Mikołaja (wydawcy Teologii Politycznej):

Fundacja Świętego Mikołaja
64 2130 0004 2001 0299 9993 0001  
tytułem: darowizna zamiast 1,5% na rzecz Teologii Politycznej.

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.