Wiosną Stypendia Rosną! Weź udział w wiosennej akcji Fundacji Świętego Mikołaja

Wiosną Stypendia Rosną! Weź udział w wiosennej akcji Fundacji Świętego Mikołaja

21 marca wystartowała akcja Wiosną Stypendia Rosną. W ramach akcji Fundacja Świętego Mikołaja prowadzi ogólnopolską zbiórkę pieniędzy na stypendia i podwoi każdą złotówkę zebraną przez społeczności szkolne na stypendialnych subkontach szkół. Stypendia we wrześniu trafią do zdolnych i zaangażowanych uczniów z niezamożnych rodzin, ze szkół które przystąpiły do programu Stypendia św. Mikołaja i solidarnie włączyły się do działania na rzecz potrzebujących wsparcia zdolnych uczniów.

"Wiosną Stypendia Rosną" to doroczna akcja Fundacji Świętego Mikołaja, podczas której społeczności we współpracujących z Fundacją szkołach, prowadzą lokalnie zbiórki, loterie, wyprzedaże garażowe i inne przedsięwzięcia aby zebrać pieniądze na stypendia dla potrzebującym pomocy uczniów. Dzięki stypendiom uczniowie będą mogli rozwijać pasje i talenty: opłacić udział w zajęciach dodatkowych i konkursach, kupić potrzebne materiały i sprzęt, opłacić internet czy nabyć komputer aby móc brać udział w zdalnych lekcjach. Stypendia pozwolą dzieciom rozwinąć skrzydła! 

Akcja "Wiosną Stypendia Rosną" potrwa całą kalendarzową wiosnę - aż do 21 czerwca. 

W ramach akcji:

  • FŚM podwaja każdą złotówkę zebraną przez szkoły na stypendialnych subkontach. Maksymalna kwota dopłat od fundacji to 20 000 zł. W ten sposób wspieramy lokalną kulturę solidarności i samopomocy. 

  • Są organizowane warsztaty z fundraisingu dla szkół. Zapraszamy do zapisów 

  • FŚM inspiruje do działania. Szkoły otrzymują od Fundacji propozycje działania i materiały potrzebne do zorganizowania lokalnych akcji zbiórkowych  

Ponieważ z powodu pandemii szkoły mają utrudnione organizowanie lokalnych akcji na rzecz stypendiów. Zachęcamy wszystkich do wsparcia wybranej przez siebie szkoły. Znajdź szkołę i pomóż.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.