Wiosną Stypendia Rosną! Weź udział w wiosennej akcji Fundacji Świętego Mikołaja

Wiosną Stypendia Rosną! Weź udział w wiosennej akcji Fundacji Świętego Mikołaja

21 marca wystartowała akcja Wiosną Stypendia Rosną. W ramach akcji Fundacja Świętego Mikołaja prowadzi ogólnopolską zbiórkę pieniędzy na stypendia i podwoi każdą złotówkę zebraną przez społeczności szkolne na stypendialnych subkontach szkół. Stypendia we wrześniu trafią do zdolnych i zaangażowanych uczniów z niezamożnych rodzin, ze szkół które przystąpiły do programu Stypendia św. Mikołaja i solidarnie włączyły się do działania na rzecz potrzebujących wsparcia zdolnych uczniów.

"Wiosną Stypendia Rosną" to doroczna akcja Fundacji Świętego Mikołaja, podczas której społeczności we współpracujących z Fundacją szkołach, prowadzą lokalnie zbiórki, loterie, wyprzedaże garażowe i inne przedsięwzięcia aby zebrać pieniądze na stypendia dla potrzebującym pomocy uczniów. Dzięki stypendiom uczniowie będą mogli rozwijać pasje i talenty: opłacić udział w zajęciach dodatkowych i konkursach, kupić potrzebne materiały i sprzęt, opłacić internet czy nabyć komputer aby móc brać udział w zdalnych lekcjach. Stypendia pozwolą dzieciom rozwinąć skrzydła! 

Akcja "Wiosną Stypendia Rosną" potrwa całą kalendarzową wiosnę - aż do 21 czerwca. 

W ramach akcji:

  • FŚM podwaja każdą złotówkę zebraną przez szkoły na stypendialnych subkontach. Maksymalna kwota dopłat od fundacji to 20 000 zł. W ten sposób wspieramy lokalną kulturę solidarności i samopomocy. 

  • Są organizowane warsztaty z fundraisingu dla szkół. Zapraszamy do zapisów 

  • FŚM inspiruje do działania. Szkoły otrzymują od Fundacji propozycje działania i materiały potrzebne do zorganizowania lokalnych akcji zbiórkowych  

Ponieważ z powodu pandemii szkoły mają utrudnione organizowanie lokalnych akcji na rzecz stypendiów. Zachęcamy wszystkich do wsparcia wybranej przez siebie szkoły. Znajdź szkołę i pomóż.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.