Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Trzeci Punkt Widzenia”. 130. rocznica urodzin Iwaszkiewicza

„Trzeci Punkt Widzenia”. 130. rocznica urodzin Iwaszkiewicza

W niedzielę, 25 lutego odbył się „Trzeci Punkt Widzenia” z publicznością w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. Spotkanie było inauguracją tegorocznych obchodów 130 rocznicy urodzin Jarosława Iwaszkiewicza. Zapraszamy do oglądania!

 „Trzeci Punkt Widzenia” to program prowadzony przez trzech filozofów: Marka A. Cichockiego, Dariusza Gawina i Dariusza Karłowicza, którzy co tydzień komentowali najważniejsze wydarzenia z obszaru kultury, odsłaniając zawarte w nich uniwersalne dylematy moralne i uwarunkowania polityczne.

Teologia Polityczna to ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką, artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Została założona przez dwóch filozofów Marka A. Cichockiego (wykładowca UW, dyrektor programowy Centrum Europejskiego Natolin) i Dariusza Karłowicza (prezes Fundacji Świętego Mikołaja) jest pierwszym pismem reprezentującym nieznaną w Polsce dziedzinę z pogranicza filozofii, polityki i teologii. „Na sprawy polityczne chcemy spojrzeć z perspektywy spraw ostatecznych” piszą we wstępie pierwszego numeru pisma autorzy.

Więcej informacji

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.