Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Trzeci Punkt Widzenia” ze Stawiska. Zapraszamy!

„Trzeci Punkt Widzenia” ze Stawiska. Zapraszamy!

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku // Podkowie Leśnej zaprasza w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 17.00 na „Trzeci Punkt Widzenia” ze Stawiska, czyli spotkanie z prof. Markiem Cichockim, dr. hab. Dariuszem Gawinem oraz dr. Dariuszem Karłowiczem – twórcami legendarnego programu TVP Kultura.

Po spotkaniu, o godzinie 18.30, odbędzie się recital fortepianowy Aleksandra Dębicza jednego z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów, kompozytora, laureata konkursu Dwa Teatry, Transatlantyk Instant Composition i Bridgerton Scoring Competition by Netflix.

Spotkanie jest biletowane. Można je zakupić m.in. na biletyna.pl w cenie 40 zł.

Okazją do spotkania jest przypadająca 20 lutego 130 rocznica urodzin Jarosława Iwaszkiewicza oraz 40-lecie Muzeum Iwaszkiewiczów.

Wydarzenie na FB 

Więcej o Trzecim Punkcie Widzenia: 

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.