Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

W dniach 23-26 września w Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się kolejna, już XXVI edycja Targów Wydawców Katolickich. Jak co roku, nie zabraknie na nich stoiska Teologii Politycznej. Zachęcamy do odwiedzenia Arkad Kubickiego oraz ogrodów Zamku Królewskiego i zapoznania się z katolicką ofertą wydawniczą!

Stoisko Teologii Politycznej odnajdą Państwo pod numerem 38 w Arkadach Kubickiego. Zapraszamy w dniach czwartek–sobota w godzinach 10–18:30 oraz w niedzielę 10–17:30 – będziemy na Państwa czekać z promocyjnymi cenami. To również doskonała okazja, by zamienić z nami kilka słów.

W trakcie Targów odbędą się spotkania ze znanymi osobami życia kultury. W trosce o zdrowie wszystkich obecnych najważniejsze, z czytelniczego punktu widzenia, targowe wydarzenia, czyli spotkania z ulubionymi autorami i podpisywanie książek będzie odbywać się w ramach dotychczasowej formuły, na stoiskach w Arkadach, ale także w osobnym namiocie w Ogrodach Kubickiego. W sobotę 25 września o godzinie 12:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z o. Jackiem Salijem OP.

Jak co roku kluczowym akcentem targów jest Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, która w tym roku przyznana zostanie po raz 23. Wyróżnienie przyznawane jest w kilkunastu kategoriach tematycznych, począwszy od kategorii literackiej czy edytorskiej, poprzez publikacje dla dzieci i młodzieży, multimedia, książki historyczne oraz współczesną i tradycyjna muzykę chrześcijańską. W bieżącej edycji o ten najważniejszy laur przyznawany publikacjom o tematyce religijnej rywalizuje blisko 300 publikacji zgłoszonych przez kilkadziesiąt krajowych podmiotów wydawniczych. Tradycyjnie już Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich przyzna także Nagrody Małego FENIKSA, którymi honorowane są osoby i instytucje szczególnie zasłużone na niwie promocji treści i publikacji katolickich w mediach i przestrzeni kulturalno-społecznej.

Wręczenie Nagrody FENIKS nastąpi w ramach Uroczystego Koncertu w sobotę 25 września w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15.

belka targi2


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Kotwice w niebie” Rémiego Brague'a po polsku
Zostań współwydawcą pierwszego tłumaczenia książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.