Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

W dniach 23-26 września w Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się kolejna, już XXVI edycja Targów Wydawców Katolickich. Jak co roku, nie zabraknie na nich stoiska Teologii Politycznej. Zachęcamy do odwiedzenia Arkad Kubickiego oraz ogrodów Zamku Królewskiego i zapoznania się z katolicką ofertą wydawniczą!

Stoisko Teologii Politycznej odnajdą Państwo pod numerem 38 w Arkadach Kubickiego. Zapraszamy w dniach czwartek–sobota w godzinach 10–18:30 oraz w niedzielę 10–17:30 – będziemy na Państwa czekać z promocyjnymi cenami. To również doskonała okazja, by zamienić z nami kilka słów.

W trakcie Targów odbędą się spotkania ze znanymi osobami życia kultury. W trosce o zdrowie wszystkich obecnych najważniejsze, z czytelniczego punktu widzenia, targowe wydarzenia, czyli spotkania z ulubionymi autorami i podpisywanie książek będzie odbywać się w ramach dotychczasowej formuły, na stoiskach w Arkadach, ale także w osobnym namiocie w Ogrodach Kubickiego. W sobotę 25 września o godzinie 12:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z o. Jackiem Salijem OP.

Jak co roku kluczowym akcentem targów jest Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, która w tym roku przyznana zostanie po raz 23. Wyróżnienie przyznawane jest w kilkunastu kategoriach tematycznych, począwszy od kategorii literackiej czy edytorskiej, poprzez publikacje dla dzieci i młodzieży, multimedia, książki historyczne oraz współczesną i tradycyjna muzykę chrześcijańską. W bieżącej edycji o ten najważniejszy laur przyznawany publikacjom o tematyce religijnej rywalizuje blisko 300 publikacji zgłoszonych przez kilkadziesiąt krajowych podmiotów wydawniczych. Tradycyjnie już Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich przyzna także Nagrody Małego FENIKSA, którymi honorowane są osoby i instytucje szczególnie zasłużone na niwie promocji treści i publikacji katolickich w mediach i przestrzeni kulturalno-społecznej.

Wręczenie Nagrody FENIKS nastąpi w ramach Uroczystego Koncertu w sobotę 25 września w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15.

belka targi2