Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Zbawienie – Michael P. Barber

Zbawienie – Michael P. Barber

Nakładem Wydawnictwa Esprit ukazała się książka „Zbawienie” autorstwa Michaela Barbera, amerykańskiego profesora teologii. Autor stara się zgłębić w niej jedną z najważniejszych prawd wiary jaką jest zbawienie. Opierając się na Nowym Testamencie oraz Katechizmie Kościoła Katolickiego, krok po kroku wyjaśnia, czym tak naprawdę ono jest. Ukazuje fałszywe poglądy na jego temat oraz udowadnia, że być zbawionym to coś znacznie więcej niż uniknąć ognia piekielnego.

Tytuł: Zbawienie
Autor: Michael P. Barber
Tłumacz: Magdalena Sobolewska
Wydawca: Esprit
ISBN: 978-83-66859-01-2
Rok wydania: 2021
Liczba stron: 256
Okładka: broszurowa (folia aksamitna)

Od wydawcy:
Każdej niedzieli podczas Mszy Świętej katolicy na całym świecie wyznają, że Jezus Chrystus zstąpił z nieba „dla nas ludzi i dla naszego zbawienia”. Czy jako katolicy świadomie wypowiadamy te słowa z całym Kościołem? I czy wiemy, co znaczy być zbawionym?
Michael P. Barber przybliża jedną z najważniejszych dla katolików prawd wiary. Opierając się na Nowym Testamencie oraz Katechizmie Kościoła katolickiego, krok po kroku wyjaśnia, czym jest zbawienie. Ukazuje fałszywe poglądy na jego temat oraz udowadnia, że być zbawionym to coś znacznie więcej niż uniknąć ognia piekielnego. Autor precyzyjnie wskazuje, że każdy z nas musi przyjąć zbawienie już tu i teraz.

O autorze:
Michael P. Barber – profesor teologii, autor licznych artykułów oraz książek o tematyce religijnej. Współautor bloga The Sacred Page, na którym omawia najważniejsze prawdy wiary katolickiej. Mieszka w San Diego wraz ze swoją żoną Kimberly oraz czwórką dzieci.

Spis treści

Książka dostępna jest na stronie wydawcy


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.