Zapraszamy na koncert zespołu Mazowsze na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja

Zapraszamy na koncert zespołu Mazowsze na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Fundacji Świętego Mikołaja na Międzynarodowy Koncert Kolęd z gościnnym udziałem Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze, który odbędzie się w ramach dwudniowego festiwalu „International Festival of Warsaw - Winter Edition 2019”.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego zaprezentuje Kolędy i Pastorałki w wykonaniu swoich solistów, chóru, a także orkiestry. Posłuchać będzie można tradycyjnych, nastrojowych popularnych utworów, jak również tych mniej znanych.

Cała zebrana kwota zostanie przekazana na program Stypendia św. Mikołaja, w ramach którego pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin z całej Polski. Nasi stypendyści otrzymują przez cały rok szkolny wsparcie w wysokości 200 zł miesięcznie. Mogą przeznaczyć te pieniądze na opłacenie zajęć dodatkowych, korepetycji, kółek zainteresowań, nauki języków obcych, zakup podręczników, instrumentów, sprzętu sportowego czy wyjazdów na obozy naukowe lub sportowe.

Przekaż darowiznę wpisując wybraną przez siebie kwotę w pole pod Świętym Mikołajem na stronie www.mikolaj.org.pl/Mazowsze. Na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz jednoosobowe zaproszenie na koncert, który odbędzie się 8 grudnia w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy koncertu


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii PolitycznejKliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.