Zapraszamy na koncert zespołu Mazowsze na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja

Zapraszamy na koncert zespołu Mazowsze na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Fundacji Świętego Mikołaja na Międzynarodowy Koncert Kolęd z gościnnym udziałem Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze, który odbędzie się w ramach dwudniowego festiwalu „International Festival of Warsaw - Winter Edition 2019”.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego zaprezentuje Kolędy i Pastorałki w wykonaniu swoich solistów, chóru, a także orkiestry. Posłuchać będzie można tradycyjnych, nastrojowych popularnych utworów, jak również tych mniej znanych.

Cała zebrana kwota zostanie przekazana na program Stypendia św. Mikołaja, w ramach którego pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin z całej Polski. Nasi stypendyści otrzymują przez cały rok szkolny wsparcie w wysokości 200 zł miesięcznie. Mogą przeznaczyć te pieniądze na opłacenie zajęć dodatkowych, korepetycji, kółek zainteresowań, nauki języków obcych, zakup podręczników, instrumentów, sprzętu sportowego czy wyjazdów na obozy naukowe lub sportowe.

Przekaż darowiznę wpisując wybraną przez siebie kwotę w pole pod Świętym Mikołajem na stronie www.mikolaj.org.pl/Mazowsze. Na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz jednoosobowe zaproszenie na koncert, który odbędzie się 8 grudnia w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy koncertu


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj pierwsze polskie wydanie książki Rémiego Brague’a „Królestwo człowieka”
Argumentacja Rémiego Brague’a jest bezlitośnie logiczna i trafna – prof. Remigiusz Forycki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.