Zapraszamy na koncert zespołu Mazowsze na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Fundacji Świętego Mikołaja na Międzynarodowy Koncert Kolęd z gościnnym udziałem Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze, który odbędzie się w ramach dwudniowego festiwalu „International Festival of Warsaw - Winter Edition 2019”.

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego zaprezentuje Kolędy i Pastorałki w wykonaniu swoich solistów, chóru, a także orkiestry. Posłuchać będzie można tradycyjnych, nastrojowych popularnych utworów, jak również tych mniej znanych.

Cała zebrana kwota zostanie przekazana na program Stypendia św. Mikołaja, w ramach którego pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin z całej Polski. Nasi stypendyści otrzymują przez cały rok szkolny wsparcie w wysokości 200 zł miesięcznie. Mogą przeznaczyć te pieniądze na opłacenie zajęć dodatkowych, korepetycji, kółek zainteresowań, nauki języków obcych, zakup podręczników, instrumentów, sprzętu sportowego czy wyjazdów na obozy naukowe lub sportowe.

Przekaż darowiznę wpisując wybraną przez siebie kwotę w pole pod Świętym Mikołajem na stronie www.mikolaj.org.pl/Mazowsze. Na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz jednoosobowe zaproszenie na koncert, który odbędzie się 8 grudnia w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy koncertu