[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz był gościem Szkoły Letniej Akademii Liderów podczas minionego weekendu. Oprócz burzliwych i inspirujących debat uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w pieszej wędrówce. Majestatyczny krajobraz był nie tylko okazją do chwil samotnej refleksji, ale i przestrzenią do umacniania nowych przyjaźni.

W ten weekend z uczestnikami szkoły letniej spotkał się Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz. Rozmawiali o odpowiedzialności, Janie Pawle II, edukacji, biznesie i roli państwa. Duża dawka inspiracji i motywacji do działania! Warsztaty z tworzenia prezentacji i wystąpień publicznych, relaksująco-integrująca wycieczka po Górach Świętokrzyskich – relacjonują koordynatorki Szkoły Letniej Akademii Liderów Antonina Grządkowska i Joanna Kowalewska.

Fot. Sonia Wargacka

[FOTO] Inauguracja 5. edycji Szkoły Letniej Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Szkoła Letnia Akademii Liderów. Pierwsze trzy dni za nami!

 

 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.