Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz był gościem Szkoły Letniej Akademii Liderów podczas minionego weekendu. Oprócz burzliwych i inspirujących debat uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w pieszej wędrówce. Majestatyczny krajobraz był nie tylko okazją do chwil samotnej refleksji, ale i przestrzenią do umacniania nowych przyjaźni.

W ten weekend z uczestnikami szkoły letniej spotkał się Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz. Rozmawiali o odpowiedzialności, Janie Pawle II, edukacji, biznesie i roli państwa. Duża dawka inspiracji i motywacji do działania! Warsztaty z tworzenia prezentacji i wystąpień publicznych, relaksująco-integrująca wycieczka po Górach Świętokrzyskich – relacjonują koordynatorki Szkoły Letniej Akademii Liderów Antonina Grządkowska i Joanna Kowalewska.

Fot. Sonia Wargacka

[FOTO] Inauguracja 5. edycji Szkoły Letniej Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Szkoła Letnia Akademii Liderów. Pierwsze trzy dni za nami!

 

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.