[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

[OBEJRZYJ] Weekend na Szkole Letniej Akademii Liderów

Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz był gościem Szkoły Letniej Akademii Liderów podczas minionego weekendu. Oprócz burzliwych i inspirujących debat uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w pieszej wędrówce. Majestatyczny krajobraz był nie tylko okazją do chwil samotnej refleksji, ale i przestrzenią do umacniania nowych przyjaźni.

W ten weekend z uczestnikami szkoły letniej spotkał się Piotr Dardziński – prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz. Rozmawiali o odpowiedzialności, Janie Pawle II, edukacji, biznesie i roli państwa. Duża dawka inspiracji i motywacji do działania! Warsztaty z tworzenia prezentacji i wystąpień publicznych, relaksująco-integrująca wycieczka po Górach Świętokrzyskich – relacjonują koordynatorki Szkoły Letniej Akademii Liderów Antonina Grządkowska i Joanna Kowalewska.

Fot. Sonia Wargacka

[FOTO] Inauguracja 5. edycji Szkoły Letniej Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Szkoła Letnia Akademii Liderów. Pierwsze trzy dni za nami!

 

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj pierwsze polskie wydanie książki Rémiego Brague’a „Królestwo człowieka”
Argumentacja Rémiego Brague’a jest bezlitośnie logiczna i trafna – prof. Remigiusz Forycki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.