RAPORT: Jak wspieraliśmy dzieci i młodzież w roku szkolnym 2020/21 w trakcie pandemii COVID-19

RAPORT: Jak wspieraliśmy dzieci i młodzież w roku szkolnym 2020/21 w trakcie pandemii COVID-19

Zapraszamy do lektury raportu dotyczącego naszych działań na rzecz dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020/2021 w trakcie pandemii COVID-19. Cały nasz zespół od momentu pierwszego zamknięcia szkół i przejścia na nauczanie zdalne prowadził intensywne działania na rzecz pomocy dzieciom zagrożonym wykluczeniem edukacyjnym.

Jesteśmy ekspertami w pomocy dzieciom zagrożonym lub dotkniętym wykluczeniem edukacyjnym. Od 10 lat wraz ze szkołami z całej Polski budujemy społeczność osób, które wierzą, że edukacja jest szansą na lepszą przyszłość dla dzieci i wspierają zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin poprzez program Stypendia św. Mikołaja. Przekazywane darowizny zamieniamy na comiesięczne stypendia, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty: opłacić zajęcia dodatkowe, treningi, naukę języków obcych albo kupić wymarzony instrument czy książki. Miniony rok pokazał nam wszystkim, jak ważna jest solidarność i to, że nawet w najtrudniejszej sytuacji zawsze możemy liczyć na siebie nawzajem.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZ RAPORT

Na pomoc dzieciom zagrożonym wykluczeniem edukacyjnym w postaci stypendiów oraz zakupu komputerów do nauki przeznaczyliśmy łącznie ponad 1,5 miliona złotych w roku szkolnym 2020/2021.

Obecnie prowadzimy zbiórkę na pomoc dzieciom w kolejnym roku szkolnym. Prosimy o darowizny na ten cel.

odbiorca: Fundacja Świętego Mikołaja
adres: ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
numer konta: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001
tytuł przelewu: darowizna na pomoc dzieciom

Odwiedź stronę Fundacji Świętego Mikołaja i dowiedz się więcej o działalności Fundacji i możliwościach pomocy


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.