Pacyfik i Eurazja. O wojnie - Jacek Bartosiak

Pacyfik i Eurazja. O wojnie - Jacek Bartosiak

Praca dotyczy spraw aktualnie dziejących się na Zachodnim Pacyfiku i w masie lądowej Eurazji. Stanowiło to z jednej strony obciążenie przy pisaniu, gdyż w takiej sytuacji pojawia się przymus pośpiechu, tak by publikacja nie spóźniła się na zawsze możliwy, a jakże często spodziewany przełom związany z badaną tematyką, który dla zaangażowanego i pogrążonego w zagadnieniu autora nieustannie „czai się” dosłownie za rogiem. (Autor)

Praca dotyczy spraw aktualnie dziejących się na Zachodnim Pacyfiku i w masie lądowej Eurazji. Stanowiło to z jednej strony obciążenie przy pisaniu, gdyż w takiej sytuacji pojawia się przymus pośpiechu, tak by publikacja nie spóźniła się na zawsze możliwy, a jakże często spodziewany przełom związany z badaną tematyką, który dla zaangażowanego i pogrążonego w zagadnieniu autora nieustannie „czai się” dosłownie za rogiem. (Jacek Bartosiak)

Jacek Bartosiak

Pacyfik i Eurazja. O wojnie

Rok wydania: 2016


Przeczytaj fragment książki na stronie miesięcznika Nowa Konfederacja

Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.