Mariusz Cieślik o książce „Sokrates i inni święci” w programie „Koło pióra”

Mariusz Cieślik o książce „Sokrates i inni święci” w programie „Koło pióra”

„Sokrates i inni święci” to esej filozoficzny do czytania dla wszystkich. Wszystkich dobrze wykształconych humanistów – mówi Mariusz Cieślik o książce Dariusza Karłowicza w autorskim programie telewizyjnym „Koło pióra”.

Obejrzyj program – materiał o książce „Sokrates i inni święci” zaczyna się w 3 minucie i 44 sekundzie  – KLIKNIJ  I ZOBACZ  

Między wiarą i rozumem. Relacja z premiery książki „Sokrates i inni święci”

Odwiedź księgarnię Teologii Politycznej i kup książkę Dariusza Karłowicza „Sokrates i inni święci”

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.