[FILM] Tomasz Herbich zachęca do wsparcia książki „O Machiavellim” Leo Straussa

[FILM] Tomasz Herbich zachęca do wsparcia książki „O Machiavellim” Leo Straussa

Leo Strauss mówi, że nie należy odrzucać typowej, potocznej interpretacji, która Machiavellego przedstawia jako nauczyciela zła. Nie należy jej odrzucać, lecz należy wznieść się ponad nią, pamiętając o tym, że także diabeł jest upadłym aniołem – Tomasz Herbich zachęca do udziału w zbiórce na najnowszą pozycję wydawniczą Teologii Politycznej: „O Machiavellim” Leo Straussa.

 

Dołącz do zbiórki i zostań współwydawcą dzieła „O Machiavellim” Leo Straussa – jednego z największych filozofów XX wieku.

https://teologiapolityczna.pl/machiavelli

Przeczytaj wprowadzenie do książki „O Machiavellim” Leo Straussa

➤ Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w wysokości min. 5 000 złotych otrzymają: - Tytuł Honorowego Darczyńcy książki i obecność na liście darczyńców w książce, - zaproszenie na zamknięty wykład Teologii Politycznej, - kod rabatowy dający 45% zniżki do księgarni Teologii Politycznej ważny przez wszystkie 12 miesięcy 2021 roku, - pakiet ŹRÓDŁA POLITYCZNOŚCI: Leo Strauss „O Machiavellim”, Leo Strauss „Sokrates i Arystofanes”, Rémi Brague „Królestwo człowieka. Geneza i klęska projektu nowożytnego”, Eric Voegelin „Poszukiwanie ładu”, Christian Meier „Powstanie polityczności u Greków”.

➤ Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w wysokości min. 1 000 złotych otrzymają: - Tytuł Honorowego Darczyńcy książki i obecność na liście darczyńców w książce, - pakiet ŹRÓDŁA POLITYCZNOŚCI: Leo Strauss „O Machiavellim”, Leo Strauss „Sokrates i Arystofanes”, Rémi Brague „Królestwo człowieka. Geneza i klęska projektu nowożytnego”, Eric Voegelin „Poszukiwanie ładu”, Christian Meier „Powstanie polityczności u Greków”.

➤ Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w wysokości min. 500 złotych otrzymają: - Tytuł Darczyńcy książki i obecność na liście darczyńców w książce, - pakiet ŹRÓDŁA POLITYCZNOŚCI: Leo Strauss „O Machiavellim”, Leo Strauss „Sokrates i Arystofanes”, Rémi Brague „Królestwo człowieka. Geneza i klęska projektu nowożytnego”, Eric Voegelin „Poszukiwanie ładu”, Christian Meier „Powstanie polityczności u Greków”.

➤ Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w wysokości min. 85 złotych otrzymają: - Tytuł Darczyńcy książki i obecność na liście darczyńców w książce, - bezpłatny egzemplarz książki.

➤ Darczyńcy, którzy przekażą darowiznę w dowolnej niższej kwocie otrzymają: - Tytuł Darczyńcy książki i obecność na liście darczyńców. Zachęcamy do wsparcia zbiórki:

https://teologiapolityczna.pl/machiavelli 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.