Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

Na XXVI Targach Wydawców Katolickich odbyło się autorskie spotkanie z o. Jackiem Salijem OP wokół nowego tomu „Dzieł wybranych” poświęconych św. Tomaszowi z Akwinu. Prezentujemy Państwu nagranie z wydarzenia oraz fotorelację.

Seria Dzieł Wybranych o. Jacka Salija OP zbiera dzieła duszpasterza, które powstawały na przestrzeni ponad 40 lat. Do tej pory ukazały się dwa tomy, w przygotowaniu są kolejne. „Chcemy czytelnikowi zaprezentować bardzo spójną i ciekawą myśl teologiczną, bardzo życiodajną, dotyczącą najważniejszych zagadnień: Boga, człowieka, naszej ojczyzny, naszej wiary, Kościoła” – mówił o serii Mikołaj Marczak.

Podczas spotkania prowadzonego przez Małgorzatę Czajkowską i Mikołaja Marczaka o. Salij OP odpowiadał na pytania dotyczące jego książek, pomysłu na serię, a także teologii i wiary.

Galeria zdjęć:


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.