[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

Na XXVI Targach Wydawców Katolickich odbyło się autorskie spotkanie z o. Jackiem Salijem OP wokół nowego tomu „Dzieł wybranych” poświęconych św. Tomaszowi z Akwinu. Prezentujemy Państwu nagranie z wydarzenia oraz fotorelację.

Seria Dzieł Wybranych o. Jacka Salija OP zbiera dzieła duszpasterza, które powstawały na przestrzeni ponad 40 lat. Do tej pory ukazały się dwa tomy, w przygotowaniu są kolejne. „Chcemy czytelnikowi zaprezentować bardzo spójną i ciekawą myśl teologiczną, bardzo życiodajną, dotyczącą najważniejszych zagadnień: Boga, człowieka, naszej ojczyzny, naszej wiary, Kościoła” – mówił o serii Mikołaj Marczak.

Podczas spotkania prowadzonego przez Małgorzatę Czajkowską i Mikołaja Marczaka o. Salij OP odpowiadał na pytania dotyczące jego książek, pomysłu na serię, a także teologii i wiary.

Galeria zdjęć:


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.