[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

[FILM i FOTORELACJA] Spotkanie autorskie z Jackiem Salijem OP

Na XXVI Targach Wydawców Katolickich odbyło się autorskie spotkanie z o. Jackiem Salijem OP wokół nowego tomu „Dzieł wybranych” poświęconych św. Tomaszowi z Akwinu. Prezentujemy Państwu nagranie z wydarzenia oraz fotorelację.

Seria Dzieł Wybranych o. Jacka Salija OP zbiera dzieła duszpasterza, które powstawały na przestrzeni ponad 40 lat. Do tej pory ukazały się dwa tomy, w przygotowaniu są kolejne. „Chcemy czytelnikowi zaprezentować bardzo spójną i ciekawą myśl teologiczną, bardzo życiodajną, dotyczącą najważniejszych zagadnień: Boga, człowieka, naszej ojczyzny, naszej wiary, Kościoła” – mówił o serii Mikołaj Marczak.

Podczas spotkania prowadzonego przez Małgorzatę Czajkowską i Mikołaja Marczaka o. Salij OP odpowiadał na pytania dotyczące jego książek, pomysłu na serię, a także teologii i wiary.

Galeria zdjęć:


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.