Życzymy Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy – zespół Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Życzymy Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy – zespół Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Chrystus – Jednorodzony Syn Wszechmogącego Ojca – pozostając Bogiem Prawdziwym, stał się jednym z nas. Z miłości do wszystkich ludzi przyjął nasze cierpienie, krzywdy i prześladowanie. W świecie wykrzywionym grzechem, przez niewyobrażalną Mękę, zawierzył woli Ojca i wypełnił miłość do nas.

W trwającym Triduum Paschalnym życzymy wszystkim Państwu, by Jego zbawcza ofiara na nowo ukazywała realność naszego odkupienia. Aby ten czas budził w nas nadzieję, rozświetlał mrok i przypominał o wiecznej obietnicy pokonania śmierci. Życzymy Państwu błogosławionych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

Zespół Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja


 Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.