Życzenia Bożonarodzeniowe od zespołu redakcyjnego Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Życzenia Bożonarodzeniowe od zespołu redakcyjnego Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Spójrzmy, w jak subtelny sposób Bóg wkroczył w naszą historię – pojawił się jako nieproszony gość, nagi i otwarty na wszelkie zranienia, na unicestwienie. Był uosobieniem bezbronności, która się nie narzuca – jest jedynie okazją do miłości. A przyszedł tak bezszelestnie, ponieważ szanuje naszą wolność.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cały zespół redakcyjny Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja życzy, aby w Państwa domach gościła podobna delikatność, aby nowina jaką niesie Nowonarodzony nie odbijała się od ich zamkniętych drzwi. Niech cisza Nocy Narodzenia Pańskiego pozwoli nam wszystkim nawzajem usłyszeć się lepiej i wykorzystać okazję do miłości.

Zespół Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Pomóż nam odczytać JP2 na nowo. Zorganizuj z nami cykl wykładów o nauczaniu papieża
Wesprzyj cykl wykładów JP2 NA NOWO ODCZYTANY. DZIEŁO/KONTEKSTY/IDEE
Brakuje

Wpłać darowiznę
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.