Życzenia Bożonarodzeniowe od zespołu redakcyjnego Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Życzenia Bożonarodzeniowe od zespołu redakcyjnego Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja

Spójrzmy, w jak subtelny sposób Bóg wkroczył w naszą historię – pojawił się jako nieproszony gość, nagi i otwarty na wszelkie zranienia, na unicestwienie. Był uosobieniem bezbronności, która się nie narzuca – jest jedynie okazją do miłości. A przyszedł tak bezszelestnie, ponieważ szanuje naszą wolność.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cały zespół redakcyjny Teologii Politycznej i Fundacji Świętego Mikołaja życzy, aby w Państwa domach gościła podobna delikatność, aby nowina jaką niesie Nowonarodzony nie odbijała się od ich zamkniętych drzwi. Niech cisza Nocy Narodzenia Pańskiego pozwoli nam wszystkim nawzajem usłyszeć się lepiej i wykorzystać okazję do miłości.

Zespół Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.