Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Pożegnanie Pani Marii Klamut

Pożegnanie Pani Marii Klamut

Z przykrością i wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Pani Marii Klamut, przyjaciółki Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej, bliskiej i drogiej nam osoby. Najszczersze wyrazy współczucia przekazujemy Mężowi, Rodzinie i Przyjaciołom.

Msza żałobna odbędzie się w piątek, 12 marca o godz. 13.00 Kościele św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 15 marca o godz. 14.00 na cmentarzu w Dębicy.

Zgodnie z wolą Rodziny powołany zostanie Fundusz Stypendialny im. Marii Klamut na rzecz pomocy zdolnej młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy. Pani Maria przez lata wspierała uczniów tej szkoły poprzez fundowanie stypendiów edukacyjnych na rozwój ich talentów. Zbiórka na stypendia odbędzie się podczas piątkowej mszy żałobnej.

Pamięć o Pani Marii i wdzięczność za okazywaną nam przez lata życzliwość pozostaną na zawsze w naszych sercach.

Fot. Jacek Łagowski


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.