Pożegnanie Pani Marii Klamut

Pożegnanie Pani Marii Klamut

Z przykrością i wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Pani Marii Klamut, przyjaciółki Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej, bliskiej i drogiej nam osoby. Najszczersze wyrazy współczucia przekazujemy Mężowi, Rodzinie i Przyjaciołom.

Msza żałobna odbędzie się w piątek, 12 marca o godz. 13.00 Kościele św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 15 marca o godz. 14.00 na cmentarzu w Dębicy.

Zgodnie z wolą Rodziny powołany zostanie Fundusz Stypendialny im. Marii Klamut na rzecz pomocy zdolnej młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy. Pani Maria przez lata wspierała uczniów tej szkoły poprzez fundowanie stypendiów edukacyjnych na rozwój ich talentów. Zbiórka na stypendia odbędzie się podczas piątkowej mszy żałobnej.

Pamięć o Pani Marii i wdzięczność za okazywaną nam przez lata życzliwość pozostaną na zawsze w naszych sercach.

Fot. Jacek Łagowski


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.