Pożegnanie Pani Marii Klamut

Pożegnanie Pani Marii Klamut

Z przykrością i wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Pani Marii Klamut, przyjaciółki Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej, bliskiej i drogiej nam osoby. Najszczersze wyrazy współczucia przekazujemy Mężowi, Rodzinie i Przyjaciołom.

Msza żałobna odbędzie się w piątek, 12 marca o godz. 13.00 Kościele św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 61. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 15 marca o godz. 14.00 na cmentarzu w Dębicy.

Zgodnie z wolą Rodziny powołany zostanie Fundusz Stypendialny im. Marii Klamut na rzecz pomocy zdolnej młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy. Pani Maria przez lata wspierała uczniów tej szkoły poprzez fundowanie stypendiów edukacyjnych na rozwój ich talentów. Zbiórka na stypendia odbędzie się podczas piątkowej mszy żałobnej.

Pamięć o Pani Marii i wdzięczność za okazywaną nam przez lata życzliwość pozostaną na zawsze w naszych sercach.

Fot. Jacek Łagowski


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.