Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Zaproszenie na Korowód Świętych

Zaproszenie na Korowód Świętych

Zapraszamy na Korowód Świętych w centrum Poznania 2015! Ruszamy 31 października o godz. 16:00 dziedziniec Galerii MM, ul. Św. Marcin 24 w Poznaniu


Z wielką radością zapraszamy na Korowód Świętych w centrum Poznania 2015! Ruszamy 31 października o godz. 16:00 dziedziniec Galerii MM, ul. Św. Marcin 24 w Poznaniu. Dołącz się! Zróbmy raban! Przebierz się za świętego, weź ze sobą latarkę oraz dowolny instrument

Po Korowodzie zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salach dawnego kolegium jezuickiego oraz Cafe Misja CK Fara.

Będzie dużo dobrej zabawy, konkursy i niespodzianki!
Wygraj konkurs na najlepsze przebranie!
Zdobądź kolejne, kolekcjonerskie i unikatowe Karty Patronów!
Zrób raban - dostaniesz rabat w Cafe Misja CK Fara!

Zapraszają:

ŚW. MARCIN z TOURS

ŚW. URSZULA LEDÓCHOWSKA

ŚW. DOMINIK SAVIO

Polub profil Korowód Świętych i zaproś znajomych na wydarzenie Korowód Świętych w centrum Poznania!

Możesz też dołączyć do Korowodu Świętych w ponad 30 innych miejscach lub zorganizować własny!

 

Więcej informacji:

www.korowodswietych.pl

tel. 603 283 903

Korowód Świętych w centrum Poznania Marta Motylewska 501 789 075

Media: Piotr Malewski 667 590 004

 

O Korowodzie Świętych:

Korowód to długi szereg osób posuwających się jedna za drugą [Słownik Języka Polskiego PWN].

Każdy z nas jest powołany do świętości, a na tej drodze może nas wspomagać wzór świętych, którzy niejako przecierają nam szlaki. Poznając ich życie i podążając ich śladami łatwiej kroczyć przez codzienność i dotrzeć do obranego celu.

Korowód Świętych ma być zachętą dla dzieci i ich rodziców do poznawania własnych patronów i świętych, którzy nie byli jedynie postaciami z kart książek, ale ludźmi z krwi i kości, takimi jak my - a zatem "taki duży, taki mały może świętym być."!

Korowód Świętych jest radosnym świętowaniem wigilii Święta Wszystkich Świętych, do czego serdecznie wszystkich zachęcamy!:-)

W trakcie Korowodu odbędą się zabawy interaktywne dla dzieci, które otrzymają też drobne prezenty, a po jego zakończeniu zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych z niespodziankami i konkursami, w tym na najlepsze przebranie.

W zeszłym roku podobne Korowody Świętych odbyły się w 10 lokalizacjach: Poznaniu, Puszczykowie, Lusowie, Kicinie, Borówcu, Swarzędzu, Obornikach, Śrem, Zespole Szkół Specjalnych nr 102 w Poznaniu. W tym roku akces zgłosiło już ponad 30 miejsc!

Organizatorami Korowodu Świętych w Poznaniu jest grupa świeckich we współpracy z parafią farną pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny i św. Stanisława Biskupa Męczennika w Poznaniu, parafią pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry, Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Poznańskiej oraz Cafe Misja przy ul. Gołębiej.


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.