Zaproszenie na Korowód Świętych

Zapraszamy na Korowód Świętych w centrum Poznania 2015! Ruszamy 31 października o godz. 16:00 dziedziniec Galerii MM, ul. Św. Marcin 24 w Poznaniu


Z wielką radością zapraszamy na Korowód Świętych w centrum Poznania 2015! Ruszamy 31 października o godz. 16:00 dziedziniec Galerii MM, ul. Św. Marcin 24 w Poznaniu. Dołącz się! Zróbmy raban! Przebierz się za świętego, weź ze sobą latarkę oraz dowolny instrument

Po Korowodzie zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salach dawnego kolegium jezuickiego oraz Cafe Misja CK Fara.

Będzie dużo dobrej zabawy, konkursy i niespodzianki!
Wygraj konkurs na najlepsze przebranie!
Zdobądź kolejne, kolekcjonerskie i unikatowe Karty Patronów!
Zrób raban - dostaniesz rabat w Cafe Misja CK Fara!

Zapraszają:

ŚW. MARCIN z TOURS

ŚW. URSZULA LEDÓCHOWSKA

ŚW. DOMINIK SAVIO

Polub profil Korowód Świętych i zaproś znajomych na wydarzenie Korowód Świętych w centrum Poznania!

Możesz też dołączyć do Korowodu Świętych w ponad 30 innych miejscach lub zorganizować własny!

 

Więcej informacji:

www.korowodswietych.pl

tel. 603 283 903

Korowód Świętych w centrum Poznania Marta Motylewska 501 789 075

Media: Piotr Malewski 667 590 004

 

O Korowodzie Świętych:

Korowód to długi szereg osób posuwających się jedna za drugą [Słownik Języka Polskiego PWN].

Każdy z nas jest powołany do świętości, a na tej drodze może nas wspomagać wzór świętych, którzy niejako przecierają nam szlaki. Poznając ich życie i podążając ich śladami łatwiej kroczyć przez codzienność i dotrzeć do obranego celu.

Korowód Świętych ma być zachętą dla dzieci i ich rodziców do poznawania własnych patronów i świętych, którzy nie byli jedynie postaciami z kart książek, ale ludźmi z krwi i kości, takimi jak my - a zatem "taki duży, taki mały może świętym być."!

Korowód Świętych jest radosnym świętowaniem wigilii Święta Wszystkich Świętych, do czego serdecznie wszystkich zachęcamy!:-)

W trakcie Korowodu odbędą się zabawy interaktywne dla dzieci, które otrzymają też drobne prezenty, a po jego zakończeniu zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych z niespodziankami i konkursami, w tym na najlepsze przebranie.

W zeszłym roku podobne Korowody Świętych odbyły się w 10 lokalizacjach: Poznaniu, Puszczykowie, Lusowie, Kicinie, Borówcu, Swarzędzu, Obornikach, Śrem, Zespole Szkół Specjalnych nr 102 w Poznaniu. W tym roku akces zgłosiło już ponad 30 miejsc!

Organizatorami Korowodu Świętych w Poznaniu jest grupa świeckich we współpracy z parafią farną pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny i św. Stanisława Biskupa Męczennika w Poznaniu, parafią pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry, Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Poznańskiej oraz Cafe Misja przy ul. Gołębiej.