„Trzeci Punkt Widzenia” powraca po przerwie!

„Trzeci Punkt Widzenia” powraca po przerwie!

Po spowodowanej pandemią koronawirusa przerwie w emisji programu „Trzeci Punkt Widzenia” Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz powrócą na antenę TVP Kultura już w najbliższą niedzielę o godz. 11:50 i 22:15!

W ostatnim odcinku programu, wyemitowanym 15 marca Marek A. Cichocki, Dariusz Gawin i Dariusz Karłowicz rozmawiali o społecznych skutkach epidemii koronawirusa, wystawie „Troja: mit i rzeczywistość” w British Museum i wpływie mitu trojańskiego na europejską kulturę, oraz książce Harolda Blooma „Zachodni kanon”, której polskie tłumaczenie ukazało się nakładem Wydawnictwa Aletheia. Obejrzyj ostatni odcinek programu w TVP VOD

Czego dotyczyć będą rozmowy w najnowszym odcinku programu? Dowiemy się już wkrótce!

Kup książkę Trzeci Punkt Widzenia


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.