Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

Ruszyły XXVII Targi Książki Historycznej. Potrwają one do niedzieli 2 grudnia. Zapraszamy na stanowisko Teologii Politycznej – nr 21 – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cykliczna (odbywa się, co roku) i niekomercyjna (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21)

Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci. Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

Inauguracja Targów i wręczenie nagrody „KLIO” nastąpi 29 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Targi będą otwarte od 29 listopada do 2 grudnia 2018 r. codziennie w godzinach 10:00-18:00. 

Organizatorem XXVII Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura. W stulecie odzyskania niepodległości Patronat Narodowy nad Targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. Więcej informacji na stronie stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21), na którym czekamy na Państwa z książkami w promocyjnych cenach. Zaprezentujemy bogatą ofertę wydawnictwa Teologii Politycznej obejmującą zarówno nowości (Zachwyt i inne skutki wiary ks. prof. Jerzego Szymika, Dramaty Wojciecha Tomczyka), jak i wcześniejsze publikacje (Północ i Południe prof. Marka A. Cichockiego, Polska jako Jason Bourne Dariusza Karłowicza czy całą serię wydawniczą Tradycje polskiej myśli prawa międzynarodowego w XV wieku).


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Charles H. Kahn powraca – wesprzyj pierwsze polskie wydanie dzieła „Platon i dialog postsokratyczny”
Tom ten to kontynuacja wydanego nakładem Teologii Politycznej dzieła „Platon i dialog sokratyczny. Wykorzystanie literackiej formy na użytek filozofii"
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.