Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

Ruszyły XXVII Targi Książki Historycznej. Potrwają one do niedzieli 2 grudnia. Zapraszamy na stanowisko Teologii Politycznej – nr 21 – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cykliczna (odbywa się, co roku) i niekomercyjna (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21)

Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci. Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

Inauguracja Targów i wręczenie nagrody „KLIO” nastąpi 29 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Targi będą otwarte od 29 listopada do 2 grudnia 2018 r. codziennie w godzinach 10:00-18:00. 

Organizatorem XXVII Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura. W stulecie odzyskania niepodległości Patronat Narodowy nad Targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. Więcej informacji na stronie stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21), na którym czekamy na Państwa z książkami w promocyjnych cenach. Zaprezentujemy bogatą ofertę wydawnictwa Teologii Politycznej obejmującą zarówno nowości (Zachwyt i inne skutki wiary ks. prof. Jerzego Szymika, Dramaty Wojciecha Tomczyka), jak i wcześniejsze publikacje (Północ i Południe prof. Marka A. Cichockiego, Polska jako Jason Bourne Dariusza Karłowicza czy całą serię wydawniczą Tradycje polskiej myśli prawa międzynarodowego w XV wieku).


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.