Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

targi historyczne slajd

Ruszyły XXVII Targi Książki Historycznej. Potrwają one do niedzieli 2 grudnia. Zapraszamy na stanowisko Teologii Politycznej – nr 21 – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cykliczna (odbywa się, co roku) i niekomercyjna (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21)

Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci. Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

Inauguracja Targów i wręczenie nagrody „KLIO” nastąpi 29 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Targi będą otwarte od 29 listopada do 2 grudnia 2018 r. codziennie w godzinach 10:00-18:00. 

Organizatorem XXVII Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura. W stulecie odzyskania niepodległości Patronat Narodowy nad Targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. Więcej informacji na stronie stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21), na którym czekamy na Państwa z książkami w promocyjnych cenach. Zaprezentujemy bogatą ofertę wydawnictwa Teologii Politycznej obejmującą zarówno nowości (Zachwyt i inne skutki wiary ks. prof. Jerzego Szymika, Dramaty Wojciecha Tomczyka), jak i wcześniejsze publikacje (Północ i Południe prof. Marka A. Cichockiego, Polska jako Jason Bourne Dariusza Karłowicza czy całą serię wydawniczą Tradycje polskiej myśli prawa międzynarodowego w XV wieku).

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Zobacz również

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.