Promocyjne ceny książek Teologii Politycznej na Targach Książki Historycznej

targi historyczne slajd

Ruszyły XXVII Targi Książki Historycznej. Potrwają one do niedzieli 2 grudnia. Zapraszamy na stanowisko Teologii Politycznej – nr 21 – w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cykliczna (odbywa się, co roku) i niekomercyjna (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21)

Targi odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci. Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

Inauguracja Targów i wręczenie nagrody „KLIO” nastąpi 29 listopada (czwartek) o godz. 12.00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Targi będą otwarte od 29 listopada do 2 grudnia 2018 r. codziennie w godzinach 10:00-18:00. 

Organizatorem XXVII Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura. W stulecie odzyskania niepodległości Patronat Narodowy nad Targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzej Duda. Więcej informacji na stronie stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Teologii Politycznej (nr 21), na którym czekamy na Państwa z książkami w promocyjnych cenach. Zaprezentujemy bogatą ofertę wydawnictwa Teologii Politycznej obejmującą zarówno nowości (Zachwyt i inne skutki wiary ks. prof. Jerzego Szymika, Dramaty Wojciecha Tomczyka), jak i wcześniejsze publikacje (Północ i Południe prof. Marka A. Cichockiego, Polska jako Jason Bourne Dariusza Karłowicza czy całą serię wydawniczą Tradycje polskiej myśli prawa międzynarodowego w XV wieku).


Teologia Polityczna jest niezależnym środowiskiem, które może prowadzić i rozwijać swoją działalność dzięki Państwa wsparciu.
Zostań Mecenasem ambitnej polskiej kultury. Ustaw stały, comiesięczny przelew o dowolnej wysokości. Prosimy o darowizny na numer konta:
Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”.
Dziękujemy każdej osobie, która ustawi stały przelew i tym samym dołączy do grona Mecenasów Teologii Politycznej.

Wydaj z nami

CHK PIDS Front
Wesprzyj pierwsze polskie wydanie jednej z najważniejszych książek poświęconych dialogom sokratycznym Platona
Brakuje

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.