Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia zbiórki na „Pragnienie królestwa”

Dariusz Karłowicz zachęca do wsparcia zbiórki na „Pragnienie królestwa”

Postać niesłychana, człowiek o temperamencie filozoficznym, teologicznym i politycznym. Postać renesansowa. Tomasz Herbich już dzisiaj cieszy się w świecie filozoficznym uznaniem i renomą – powiedział Dariusz Karłowicz o autorze „Pragnienia królestwa”.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania, na którym Dariusz Karłowicz, redaktor naczelny Teologii Politycznej zachęca do wsparcia zbiórki na wydanie „Pragnienia Królestwa”, książki autorstwa Tomasza Herbicha. Niezwykle interesująca, o tematach dla tego pokolenia szczególnie gorących, ogromnie przenikliwa, świetnie napisana – to niektóre z jej zalet, które wymienia Dariusz Karłowicz.

Wesprzyj zbiórkę na „Pragnienie Królestwa” już dziś!

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

mkidn


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.