Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Stypendyści św. Mikołaja mogli wyjechać na wakacje

Stypendyści św. Mikołaja mogli wyjechać na wakacje

Dzięki otrzymywanemu stypendium 27 naszych stypendystów mogło tego lata pojechać na obóz wakacyjny lub kolonie. Stypendia św. Mikołaja wspierają zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie ich talentów i umiejętności. Stypendium jest dla nich szansą na dalszą edukację i spełnianie marzeń, takich jak wyjazd na wakacje.

Oto historie kilkorga z nich:

Filip ze szkoły w Trzemesznie ze stypendium opłacił obóz sportowy: „Udział w dwutygodniowym obozie był moim marzeniem, które się spełniło dzięki stypendium z Fundacji Świętego Mikołaja. Na obozie zdobyłem nowe umiejętności, doświadczenia i nawiązałem nowe znajomości z rówieśnikami.”

Wiktoria ze szkoły w Kętrzynie dzięki stypendium opłaciła wyjazd na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Anderlini Spring Cup w Modenie: "Moich rodziców nie byłoby stać, żeby wysłać mnie na takie zawody, bo cały wyjazd kosztował 1200 złotych.”

Dzięki stypendium Klaudia ze szkoły w Warszkowie pojechała na 9-dniowy obóz taneczny we Władysławowie. Taniec jest pasją Klaudii, w ciągu roku szkolnego dziewczynka chodzi na zajęcia do szkoły nauki tańca i bierze udział w turniejach tanecznych.

Michał ze szkoły w Długosiodle dzięki stypendium mógł opłacić wyjazd na wycieczkę szkolną do Francji oraz wyjazd na 10-dniowy obóz taneczny, gdzie mógł dalej rozwijać swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalistów|: „Gdyby nie wsparcie w postaci stypendium, moje wyjazdy nie byłby możliwe.” 

Otrzymane stypendium pozwoliło Dianie ze szkoły w Kętrzynie na opłacenie pobytu na obozie jeździeckim. Dzięki temu wsparciu Diana mogła także podejść do egzaminu na odznakę jeździecką PZJ: „Stypendium umożliwiło mi w ten sposób zrealizowanie moich planów i spełnienie marzeń o odznace.”

Rozpoczynamy zbiórkę na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja w roku szkolnym 2019/2020. Kolejne dzieci potrzebują wsparcia, by móc spełniać swoje marzenia. Pomóż i przekaż darowiznę: Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na program Stypendia Św. Mikołaja”.

Dowiedz się więcej o programach Fundacji Świętego Mikołaja


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.