Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Dziękujemy! 50% kwoty na wydawanie TPCT już zebrane

Dziękujemy! 50% kwoty na wydawanie TPCT już zebrane

Stan zbiórki przekroczył 50% założonej kwoty potrzebnej do prowadzenia Teologii Politycznej Co Tydzień w 2024 roku. Jesteśmy wdzięczni wszystkim Darczyńcom, tym bardziej, że niektórzy zdecydowali się nas wspierać cyklicznie. Dziękujemy! I zbieramy drugą połowę.

Ponad osiem lat temu postawiliśmy sobie niezwykle ambitny cel, aby stworzyć pierwszy w Polsce internetowy tygodnik idei. Postanowiliśmy, że będzie dostępny bezpłatnie, a na jego łamach spotkają się wybitne osobistości świata nauki oraz debiutanci i zdolni młodzi autorzy. Wydaliśmy już 418 numerów, a wszystko to było możliwe tylko dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców z całej Polski oraz z zagranicy. 

Nasza redakcja nie tylko prowadzi tygodnik, ale też organizuje dyskusje i spotkania z autorami, prowadzi stronę i księgarnię internetową, wspiera wydawanie książek naszego wydawnictwa, tworzy zaplecze projektów malarskich i wydarzeń Instytutu św. Jana Pawła II w Rzymie. „Łączymy różne perspektywy, dajemy głos autorom reprezentującym różne stanowiska światopoglądowe – wszystko zaś dlatego, że kieruje nami ciekawość, naturalna sojuszniczka wszelkiego pluralizmu” – podkreśla zastępca redaktora naczelnego, Tomasz Herbich.

Dziękujemy, że tak wielu z Państwa zdecydowało się wspierać nas w naszych wyzwaniach.

***

Zostań mecenasem Teologii Politycznej!  

Darowizny mogą Państwo dokonać także przelewem bankowym na konto:
odbiorca: Fundacja Świętego Mikołaja
nr konta: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001
tytułem: Tygodnik 2024 - darowizna

Przypominamy, że mogą Państwo przekazać 1,5% swojego podatku na działania Teologii Politycznej

15proc


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.