Dariusz Karłowicz wśród wykładowców 6. edycji Szkoły Przywództwa!

Dariusz Karłowicz wśród wykładowców 6. edycji Szkoły Przywództwa!

Właśnie ruszyła rekrutacja do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. W tym roku w gronie wykładowców znalazł się współzałożyciel i redaktor naczelny „Teologii Politycznej", Dariusz Karłowicz. Cieszymy się i zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem.

Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności to program adresowany do młodych liderów, którzy oprócz pracy zawodowej i wykonywania codziennych obowiązków, robią coś jeszcze – działają w organizacjach pozarządowych, fundacjach i stowarzyszeniach, angażują się w życiu publicznym na szczeblu centralnym, pracują na rzecz swoich lokalnych społeczności, rozwijają karierę naukową czy swoje pasje. Program powstał w 2015 roku, a w czasie 5 edycji, Szkołę Przywództwa ukończyło 560 Absolwentów. 

W 6. edycji Szkoły Przywództwa weźmie udział w sumie 100 osób wybranych w czasie dwuetapowej rekrutacji. Tegoroczne zajęcia potrwają od października 2020 do marca 2021. Jednym z wykładowców tegorocznej edycji będzie współzałożyciel i redaktor naczelny „Teologii Politycznej", Dariusz Karłowicz.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Szkoły Przywództwa na stronie internetowej Instytutu Wolności: https://www.salon24.pl/u/instytutwolnosci/1056123,ruszyla-rekrutacja-do-6-edycji-szkoly-przywodztwa-zglos-sie oraz na stronie dedykowanej temu przedsięwzięciu https://szkolaprzywodztwa.pl/


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Charles H. Kahn powraca – wesprzyj pierwsze polskie wydanie dzieła „Platon i dialog postsokratyczny”
Tom ten to kontynuacja wydanego nakładem Teologii Politycznej dzieła „Platon i dialog sokratyczny. Wykorzystanie literackiej formy na użytek filozofii"
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.