Dariusz Karłowicz wśród wykładowców 6. edycji Szkoły Przywództwa!

Dariusz Karłowicz wśród wykładowców 6. edycji Szkoły Przywództwa!

Właśnie ruszyła rekrutacja do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. W tym roku w gronie wykładowców znalazł się współzałożyciel i redaktor naczelny „Teologii Politycznej", Dariusz Karłowicz. Cieszymy się i zachęcamy Państwa do zapoznania się z projektem.

Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności to program adresowany do młodych liderów, którzy oprócz pracy zawodowej i wykonywania codziennych obowiązków, robią coś jeszcze – działają w organizacjach pozarządowych, fundacjach i stowarzyszeniach, angażują się w życiu publicznym na szczeblu centralnym, pracują na rzecz swoich lokalnych społeczności, rozwijają karierę naukową czy swoje pasje. Program powstał w 2015 roku, a w czasie 5 edycji, Szkołę Przywództwa ukończyło 560 Absolwentów. 

W 6. edycji Szkoły Przywództwa weźmie udział w sumie 100 osób wybranych w czasie dwuetapowej rekrutacji. Tegoroczne zajęcia potrwają od października 2020 do marca 2021. Jednym z wykładowców tegorocznej edycji będzie współzałożyciel i redaktor naczelny „Teologii Politycznej", Dariusz Karłowicz.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Szkoły Przywództwa na stronie internetowej Instytutu Wolności: https://www.salon24.pl/u/instytutwolnosci/1056123,ruszyla-rekrutacja-do-6-edycji-szkoly-przywodztwa-zglos-sie oraz na stronie dedykowanej temu przedsięwzięciu https://szkolaprzywodztwa.pl/


Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.