Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie – Radosław Pyffel

Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie – Radosław Pyffel

Nakładem wydawnictwa MT Biznes ukazała się książka Radosława Pyffela pt.: „Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie”. Książka składa się z 20 inspirujących wywiadów z praktykami biznesu i najbardziej inspirującymi komentatorami współczesności: Bartosiakiem, Domareckim, Góralczykiem, Piątkowskim, Żyznowskim i wieloma innymi.

Tytuł: „Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie”
Autor: Radosław Pyffel
Wydawca: MT Biznes
ISBN: 978-83-8231-144-0
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 344
Okładka: miękka ze skrzydełkami 

Od wydawcy:

Dla przedsiębiorców XXI wieku Azja nie jest już kwestią wyboru, lecz oznacza konieczność wejścia w kontakt z tamtejszym biznesem, czy to poprzez wejście na tamtejsze rynki, czy inne pozaeuropejskie, a coraz częściej europejskie, a nawet nasz lokalny. To – bez poznania i zrozumienia wschodniej kultury, norm i wartości, instytucji, stylu prowadzenia biznesu i wyzwań z nimi związanych – jest skazane na fiasko. Można tę wiedzę zdobywać przez własne doświadczenia i uczenie się na błędach, co jak wiadomo bywa kosztowne, czasochłonne, a nawet bolesne.

Żeby ułatwić przedsiębiorcom realizację tego celu, Radosław Pyffel przeprowadził wywiady z 20 osobami z różnych branż, którzy w ostatnich latach wypłynęli na chiński ocean i dali sobie radę. Moich rozmówców łączy świadomość wielkiego wyzwania, do którego potrzeba głowy (szerokich horyzontów, otwartości, dystansu), charakteru (determinacji i cierpliwości), a czasem także serca (wiary). Zderzyli się z rzeczywistością Państwa Środka i tę weryfikację przeszli pozytywnie, stając się mistrzami w swoich dziedzinach.

W gronie rozmówców Autora znalazł się Krzysztof Domarecki, jeden z kluczowych donatorów Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na Angelicum w Rzymie. 

Radosław Pyffel 
 – polski analityk, konsultant, komentator, socjolog, znawca Chin. Wykładowca akademicki. 

Książka dostępna jest na stronie wydawcy

Spis treści


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Kotwice w niebie” Rémiego Brague'a po polsku
Zostań współwydawcą pierwszego tłumaczenia książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.