Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem na Warszawskich Targach Książki

Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem na Warszawskich Targach Książki

Serdecznie zapraszamy na premierę książki Bronisława Wildsteina „O kulturze i rewolucji”, która odbędzie się w trakcie Warszawskich Targów Książki

Państwowy Instytut Wydawniczy zaprasza na premierę książki „O kulturze i rewolucji” Bronisława Wildsteina. Spotkanie odbędzie się 19 maja (sobota) o godz. 15:00 podczas Warszawskich Targów Książki, sala Londyn B.

W spotkaniu udział wezmą: 
Bronisław Wildstein 
Dariusz Jaworski (dyrektor Instytutu Książki) 
Spotkanie poprowadzi redaktor Piotr Skwieciński. 

„O kulturze i rewolucji” to zbiór tekstów o styku kultury i polityki tworzących opowieść o oglądanej z Polski epoce, w której zdaniem autora porządek kultury fundujący cywilizację zachodnią podważany jest przez rewolucyjne prądy. Szczególną uwagę Bronisław Wildstein poświęca filozofii, literaturze i historii, bowiem z ich perspektywy dopiero jesteśmy w stanie zrozumieć naszą współczesną codzienność.

Przez cały czas trwania Targów zapraszamy także na stoisko Państwowego Instytutu Wydawniczego (48/D8), gdzie autorzy podpisywać będą książki, a Państwo na świeżo nabyć będą mogli wszystkie nowości: PIW na Warszawskich Targach Książki.

Wildstein plakat 1024


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii Politycznej. Kliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.