Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem na Warszawskich Targach Książki

Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem na Warszawskich Targach Książki

Serdecznie zapraszamy na premierę książki Bronisława Wildsteina „O kulturze i rewolucji”, która odbędzie się w trakcie Warszawskich Targów Książki

Państwowy Instytut Wydawniczy zaprasza na premierę książki „O kulturze i rewolucji” Bronisława Wildsteina. Spotkanie odbędzie się 19 maja (sobota) o godz. 15:00 podczas Warszawskich Targów Książki, sala Londyn B.

W spotkaniu udział wezmą: 
Bronisław Wildstein 
Dariusz Jaworski (dyrektor Instytutu Książki) 
Spotkanie poprowadzi redaktor Piotr Skwieciński. 

„O kulturze i rewolucji” to zbiór tekstów o styku kultury i polityki tworzących opowieść o oglądanej z Polski epoce, w której zdaniem autora porządek kultury fundujący cywilizację zachodnią podważany jest przez rewolucyjne prądy. Szczególną uwagę Bronisław Wildstein poświęca filozofii, literaturze i historii, bowiem z ich perspektywy dopiero jesteśmy w stanie zrozumieć naszą współczesną codzienność.

Przez cały czas trwania Targów zapraszamy także na stoisko Państwowego Instytutu Wydawniczego (48/D8), gdzie autorzy podpisywać będą książki, a Państwo na świeżo nabyć będą mogli wszystkie nowości: PIW na Warszawskich Targach Książki.

Wildstein plakat 1024


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.