Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Trzeci Punkt Widzenia” - dziękujemy za wpłaty! Książka wkrótce

„Trzeci Punkt Widzenia” - dziękujemy za wpłaty! Książka wkrótce

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły swoimi wpłatami zbiórkę na wydanie książki „Trzeci Punkt Widzenia”. Dzięki Państwu możemy wydawać książki takie, jak ta


Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły swoimi wpłatami zbiórkę na wydanie książki „Trzeci Punkt Widzenia”. Dzięki Państwu możemy wydawać książki takie, jak ta

 

Szanowni Państwo, Drodzy Darczyńcy!

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły swoimi wpłatami zbiórkę na wydanie książki „Trzeci Punkt Widzenia”. Dzięki Państwu możemy wydawać książki takie, jak ta. Każdy, kto dokonał wpłaty w wysokości co najmniej 100 zł, otrzyma publikację gratis ze specjalnym podziękowaniem od autorów. Osoby wpłacające na wydanie tej książki będą wymienione z imienia i nazwiska na pierwszych stronach publikacji zgodnie z życzeniem (jawny lub anonimowy darczyńca).

Na koncie zbiórki znajduje się obecnie kwota 6050 złotych. Dzięki życzliwości części osób, które zrzekły się swoich praw na rzecz tej publikacji, koszt tego projektu zmalał o 3500 zł! Jest to dla nas olbrzymie wsparcie. Nie udało nam się zebrać całej sumy, którą jest potrzebna do wydania książki, jednak się nie poddajemy. Postanowiliśmy, że na początku wydamy tę książkę w mniejszym nakładzie. Nadal poszukujemy brakującej kwoty, ale zapewniamy Państwa, że książka zostanie wydana w planowanym terminie.

„Trzeci Punkt Widzenia” to kultowy program publicystyczny emitowany na antenie TVP Kultura w latach 2007-2010. Rozmowy prowadzili ze sobą prof. Marek Cichocki, prof. Dariusz Gawin i dr Dariusz Karłowicz - trzech filozofów związanych z Teologią Polityczną - zawsze poruszając bieżące, aktualne i ważne sprawy z pogranicza polityki, filozofii i kultury. Żarliwie i z humorem. W książce chcemy przybliżyć czytelnikom najciekawsze rozmowy pochodzące z tego programu. Od 13 marca br program powrócił do ramówki TVP Kultura.

Aby wydać „Trzeci Punkt Widzenia” potrzebujemy zebrać jeszcze 5000 złotych i będziemy wdzięczni za przekazywanie informacji o zbiórce Państwa znajomym. Zebrana kwota pozwoli nam na czynności takie jak: zakup licencji od TVP, druk, redakcja, korekta, skład oraz dystrybucja.
Chociaż zamknęliśmy formalnie zbiórkę przez platformę crowdfundingową nadal wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem na konto wydawcy:

Volkswagen Bank Polska: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001  
Z dopiskiem "Trzeci Punkt Widzenia"
Fundacja Świętego Mikołaja
Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Dla przelewów zagranicznych:
PKO PB 18 1440 1387 0000 0000 1092 6483
IBAN: PL
SWIFT: BPKOPLPW

Bardzo dziękujemy!

 

 

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.