Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Zapraszamy na XXIV Targi Wydawców Katolickich

Zapraszamy na XXIV Targi Wydawców Katolickich

XXIV Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie

Targi Wydawców Katolickich to wydarzenie, które od wielu lat gromadzi tysiące miłośników książek nie tylko o tematyce religijnej. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zapewnia, że także w tym roku odwiedzający nie będą zawiedzeni. Organizatorzy i wydawcy już planują spotkania autorskie, panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne i wiele innych atrakcji nie tylko dla dorosłych. Jak co roku Stowarzyszenie nie zapomni również o najmłodszych. Z myślą o nich zorganizowana będzie między innymi Rodzinna akademia czytania.

Liczne spotkania, wystawy niewątpliwie przyciągną rzeszę ludzi zainteresowanych ciekawymi i różnorodnymi wydarzeniami kulturalnymi i religijnymi. W porozumieniu z Księdzem Kardynałem Gianfranco Ravasim, Przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Kultury oraz Prezydium Konferencji Episkopatu Polski, planowana jest premiera Albumu La Capella Sistina. Jest to absolutny rarytas wydawniczy na skalę światową.Włoski wydawca Scripta Maneant we współpracy z Muzeami Watykańskimi przygotował unikatową trójwymiarową, najwyższej jakości, reprodukcję obrazów w pełni dokumentującą wszystkie artystyczne zdobienia Kaplicy Sykstyńskiej.

Spośród wydawców krajowych swój udział zapowiedziało ponad 150 oficyn.

Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2018, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2018 i Uroczysty Koncert odbędą się 14 kwietnia w Bazylice Katedralnej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Organizatorami Targów są Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski. Więcej informacji na stronie organizatora: http://swk.pl/

grafika targi


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Kotwice w niebie” Rémiego Brague'a po polsku
Zostań współwydawcą pierwszego tłumaczenia książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.