Zapraszamy na XXIV Targi Wydawców Katolickich

Zapraszamy na XXIV Targi Wydawców Katolickich

XXIV Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 12 do 15 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie

Targi Wydawców Katolickich to wydarzenie, które od wielu lat gromadzi tysiące miłośników książek nie tylko o tematyce religijnej. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zapewnia, że także w tym roku odwiedzający nie będą zawiedzeni. Organizatorzy i wydawcy już planują spotkania autorskie, panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne i wiele innych atrakcji nie tylko dla dorosłych. Jak co roku Stowarzyszenie nie zapomni również o najmłodszych. Z myślą o nich zorganizowana będzie między innymi Rodzinna akademia czytania.

Liczne spotkania, wystawy niewątpliwie przyciągną rzeszę ludzi zainteresowanych ciekawymi i różnorodnymi wydarzeniami kulturalnymi i religijnymi. W porozumieniu z Księdzem Kardynałem Gianfranco Ravasim, Przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Kultury oraz Prezydium Konferencji Episkopatu Polski, planowana jest premiera Albumu La Capella Sistina. Jest to absolutny rarytas wydawniczy na skalę światową.Włoski wydawca Scripta Maneant we współpracy z Muzeami Watykańskimi przygotował unikatową trójwymiarową, najwyższej jakości, reprodukcję obrazów w pełni dokumentującą wszystkie artystyczne zdobienia Kaplicy Sykstyńskiej.

Spośród wydawców krajowych swój udział zapowiedziało ponad 150 oficyn.

Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2018, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2018 i Uroczysty Koncert odbędą się 14 kwietnia w Bazylice Katedralnej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Organizatorami Targów są Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski. Więcej informacji na stronie organizatora: http://swk.pl/

grafika targi


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wesprzyj pierwsze polskie wydanie książki Rémiego Brague’a „Królestwo człowieka”
Argumentacja Rémiego Brague’a jest bezlitośnie logiczna i trafna – prof. Remigiusz Forycki
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.