Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w słowackim tygodniku „Týždeň”

Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w słowackim tygodniku „Týždeň”

W słowackim tygodniku „Týždeň” ukazał się wywiad z Dariuszem Karłowiczem, poświęcony zagadnieniom polskiej tożsamości. W rozmowie z Michalem Magušinem współzałożyciel „Teologii Politycznej” mówił również o doświadczeniach okresu transformacji i modernizacji, polskiej religijności i polityczności.

W maju tego roku Dariusz Karłowicz uczestniczył w słowackim festiwalu Bratislavské Hanusove Dni, podczas którego wziął udział w panelu dyskusyjnym „Chrześcijaństwo w post-chrześcijańskim świecie” z Rodem Dreherem i Johnem Finnisem.

Tekst wywiadu (w języku słowackim)

Debata z udziałem Dariusza Karłowicza podczas festiwalu Bratislavské Hanusove Dni (w języku angielskim): ">


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.