Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w słowackim tygodniku „Týždeň”

Wywiad z Dariuszem Karłowiczem w słowackim tygodniku „Týždeň”

W słowackim tygodniku „Týždeň” ukazał się wywiad z Dariuszem Karłowiczem, poświęcony zagadnieniom polskiej tożsamości. W rozmowie z Michalem Magušinem współzałożyciel „Teologii Politycznej” mówił również o doświadczeniach okresu transformacji i modernizacji, polskiej religijności i polityczności.

W maju tego roku Dariusz Karłowicz uczestniczył w słowackim festiwalu Bratislavské Hanusove Dni, podczas którego wziął udział w panelu dyskusyjnym „Chrześcijaństwo w post-chrześcijańskim świecie” z Rodem Dreherem i Johnem Finnisem.

Tekst wywiadu (w języku słowackim)

Debata z udziałem Dariusza Karłowicza podczas festiwalu Bratislavské Hanusove Dni (w języku angielskim): ">


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.