[FILM] Wojciech Tomczyk zachęca do wsparcia „Teologii Politycznej Co Tydzień”

[FILM] Wojciech Tomczyk zachęca do wsparcia „Teologii Politycznej Co Tydzień”

«Teologia Polityczna Co Tydzień» to, moim zdaniem, najważniejszy polski tygodnik opinii. Czytam go systematycznie i dzięki temu wiem, co się dzieje – mówi Wojciech Tomczyk, dramaturg i eseista, ubiegłoroczny laureat nagrody literackiej „Skrzydła Dedala”, autor m.in słynnej „Norymbergi”.

KLIKNIJ i zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień” 

200 Mem2

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że darowizny przekazane na naszą rzecz można odliczyć od podatku. Darowizny można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, nr: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: „darowizna - Tygodnik 2020”.


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Hippiasza większego” w tłumaczeniu profesora Artura Pacewicza
Klasyczny dialog sokratejski w tłumaczenie prof. Artura Pacewicza
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.