«Teologia Polityczna Co Tydzień» to, moim zdaniem, najważniejszy polski tygodnik opinii. Czytam go systematycznie i dzięki temu wiem, co się dzieje – mówi Wojciech Tomczyk, dramaturg i eseista, ubiegłoroczny laureat nagrody literackiej „Skrzydła Dedala”, autor m.in słynnej „Norymbergi”.
KLIKNIJ i zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień”
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że darowizny przekazane na naszą rzecz można odliczyć od podatku. Darowizny można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, nr: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: „darowizna - Tygodnik 2020”.
Jeśli chcesz żywej, niezależnej politycznie myśli o Polsce, Europie i świecie, jeśli ciekawią Cię następne numery Teologii Politycznej Co Tydzień, jeśli czekasz na nasze książki, seminaria, dyskusje i kolejne artykuły na naszej stronie, wesprzyj nas stałą wpłatą. Dołącz do grona Mecenasów Teologii Politycznej. To dla nas bardzo ważne. Jesteśmy niezależnym środowiskiem intelektualnym. Istniejemy i rozwijamy się dzięki hojności naszych przyjaciół. Zapraszamy!
Dołącz już dziś i WSPIERAJ TEOLOGIĘ POLITYCZNĄ!
![[FILM] Wojciech Tomczyk zachęca do wsparcia „Teologii Politycznej Co Tydzień”](/assets/cms/ContentImage/2020/_resampled/ScaleWidthWyI5NDAiXQ/200-tpct-tomczyk.jpg)