200 tpct mem

Zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień” w 2020 roku

Moim zdaniem to najważniejszy polski tygodnik opinii. Czytam go systematycznie – Wojciech Tomczyk

Zebraliśmy
12127 zł
Potrzebujemy
12000 zł
Zbiórka zakończona
Powyżej
100%
Wsparło 96 osób
>> DOŁĄCZ <<

 W „Teologii Politycznej Co Tydzień” – internetowym tygodniku idei – zadajemy tylko najważniejsze pytania. Interesuje nas wszystko, co składa się na kondycję duchową współczesnego człowieka. Pytamy o to, co konstytutywne dla polskiej tożsamości i rozstrzygające dla miejsca Polski zarówno na politycznej, jak i duchowej mapie świata. Sięgamy do najważniejszych zjawisk europejskiej i światowej kultury, zastanawiamy się nad spuścizną jej największych twórców oraz nad prądami intelektualnymi, które zmieniły sposób, w jaki rozumiemy samych siebie. Poddajemy refleksji najistotniejsze zjawiska współczesnej polityki, pytamy o jej głębokie źródła i o procesy przekraczające granicę najbliższych wyborów. Abyśmy mogli dalej stawiać te pytania i wspólnie z naszymi czytelnikami szukać prawdy, potrzebujemy Państwa wsparcia finansowego.

„Teologia Polityczna Co Tydzień” reprezentuje tak wysoki poziom, że może być nazwana kwartalnikiem filozoficznym wydawanym co tydzień.

– prof. Jacek Koronacki

„Teologia Polityczna Co Tydzień” to bardzo dobre miejsce dyskusji, debaty, tekstów i artykułów dotyczących szeroko pojętej kultury.

 – ks. Jacek Grzybowski

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie proszę Was, byście robili to co ja, to znaczy przekazywali od czasu do czasu choćby skromną darowiznę na rzecz „Teologii Politycznej Co Tydzień”. Jest to moim zdaniem najważniejszy polski tygodnik opinii, czytam go systematycznie i dzięki temu wiem, co się dzieje, a to dla mnie jest ważne.

– Wojciech Tomczyk

 

Ten tygodnik nie ukazywałby się, gdyby nie Państwa wsparcie. Raz do roku zwracamy się ze szczególną prośbą o dofinansowanie „Teologii Politycznej Co Tydzień” i robię to teraz. Zdecydowanie polecam to pismo i z góry bardzo Państwu dziękuję za hojność.

– Dariusz Karłowicz

➤ Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce i wpłaci darowiznę w wysokości minimum 50 zł, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na portalu TeologiaPolityczna.pl oraz w każdym numerze tygodnika „Teologia Polityczna Co Tydzień” w 2020 roku.

➤ Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce i wpłaci darowiznę w wysokości 500 zł, zostanie wymieniona z imienia i nazwiska na portalu TeologiaPolityczna.pl oraz w każdym numerze tygodnika „Teologia Polityczna Co Tydzień” w 2020 roku, a także otrzyma pakiet 6 książek z serii Teologii Politycznej „Czwarta Fala” prezentującej polskich autorów młodszego pokolenia, często debiutantów, którzy są także autorami naszego tygodnika. Darczyńcy otrzymają następujące książki: Tomasz Herbich „Pragnienie Królestwa”, Marta Kwaśnicka „Jadwiga”, Marta Kwaśnicka „Krew z mlekiem”, Jakub Lubelski „Ssanie”, Tomasz Stefanek „Być albo nie być”, Krzysztof Tyszka-Drozdowski „Żuawi nicości”.

➤ Darczyńcy, którzy wpłacą darowiznę w wysokości 2020 zł otrzymają także: Tytuł Honorowego Darczyńcy Teologii Politycznej Co Tydzień w 2020 roku, sygnowaną grafikę z okładką 200. numeru tygodnika autorstwa Michała Strachowskiego, autora naszych okładek, a także pakiet 6 książek z serii Teologii Politycznej „Czwarta Fala” prezentującej polskich autorów młodszego pokolenia, często debiutantów, którzy są także autorami naszego tygodnika. Darczyńcy otrzymają następujące książki: Tomasz Herbich „Pragnienie Królestwa”, Marta Kwaśnicka „Jadwiga”, Marta Kwaśnicka „Krew z mlekiem”, Jakub Lubelski „Ssanie”, Tomasz Stefanek „Być albo nie być”, Krzysztof Tyszka-Drozdowski „Żuawi nicości”. Imiona i nazwiska Honorowych Darczyńców Tygodnika zostaną opublikowane w każdym numerze tygodnika przez cały 2020 rok, a także wymienione na stronie internetowej Teologii Politycznej. UWAGA! Przygotowaliśmy tylko 5 pakietów dla darczyńców honorowych.

Prof. Jacek Koronacki poleca „Teologię Polityczną Co Tydzień”

Ks. Jacek Grzybowski poleca wsparcie „Teologii Politycznej Co Tydzień”

Wojciech Tomczyk o „Teologii Politycznej Co Tydzień”

Paweł Ukielski prosi o wsparcie „Teologii Politycznej Co Tydzień”

Zobacz dotychczasowe numery „Teologii Politycznej Co Tydzień”

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że darowizny przekazane na naszą rzecz można odliczyć od podatku. Darowizny można przekazać także wpłacając wybraną kwotę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, nr: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: „darowizna - Tygodnik 2020”.

Konto bankowe tylko dla przelewów zagranicznych:
Nazwa odbiorcy: Fundacja Świętego Mikołaja
Nazwa banku: Bank Pekao SA
Tytuł przelewu: darowizna na Tygodnik w 2020 roku

Kod SWIFT: PKOP PL PW
Konto IBAN w EUR: PL95 1240 6003 1978 0010 8524 6705
Konto IBAN w USD: PL30 1240 6003 1787 0010 8524 6561
Konto IBAN w GBP: PL02 1240 6003 1789 0010 8524 6965

100
220
2020

Podaj kwotę