Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Uzdrowieni za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej – konferencja prasowa KAI

Uzdrowieni za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego i Matki Czackiej – konferencja prasowa KAI

W czwartek, 2 września w Pałacu Biskupów Krakowskich przy ul. Miodowej miała miejsce zorganizowana przez KAI, wyjątkowa konferencja prasowa z udziałem osób cudownie uzdrowionych za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. Zachęcamy do obejrzenia transmisji z wydarzenia.

Tematem spotkania były niewytłumaczalne z medycznego punktu widzenia wydarzenia, które doprowadziły do zakończenia procesów beatyfikacyjnych Sług Bożych Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Czackiej. Swoje świadectwa uzdrowień przedstawiły Siostra Nulla ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża uzdrowiona za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Karolina Gawrych uzdrowiona za wstawiennictwem Matki Elżbiety Czackiej.

W spotkaniu udział wzięli również o. Zdzisław Kijas OFM Conv. – relator w procesie beatyfikacyjnym kard. Wyszyńskiego, a obecnie postulator generalny Zakonu Franciszkanów (łączenie internetowe), Siostra Radosława Podgórska ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża oraz prezes KAI Marcin Przeciszewski, który poprowadził rozmowę. 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Kotwice w niebie” Rémiego Brague'a po polsku
Zostań współwydawcą pierwszego tłumaczenia książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.