Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej.

Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej.

Od czwartku do niedzieli w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie trwają XXIX Targi Książki Historycznej. Nie zabraknie na nich stanowiska Teologii Politycznej – czekamy na Państwa przy stoisku nr 13 ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi promocjami!

W dniach 25–28 listopada 2021 roku w godz. od 10.00 do 18.00 (w niedzielę, 28 listopada do 17.00) w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie – Muzeum (plac Zamkowy 4) odbędą się Targi Książki Historycznej organizowane już po raz dwudziesty dziewiąty przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Zamek Królewski w Warszawie. Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad stu dwudziestu wystawców z całej Polski: wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, wydawcy książek edukacyjnych dla dzieci. Nie zabraknie wśród nich także Teologii Politycznej

Targom jak co roku towarzyszyć będą liczne imprezy: spotkania autorskie, promocje książek, pokazy filmowe, panele dyskusyjne i konferencje.

Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest bezpłatny!

Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej organizatora. 


Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.