Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej. Stoisko nr 13!

Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej. Stoisko nr 13!

Od czwartku do niedzieli w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie trwają XXIX Targi Książki Historycznej. Nie zabraknie na nich stanowiska Teologii Politycznej – czekamy na Państwa przy stoisku nr 13 ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi promocjami!

W dniach 25–28 listopada 2021 roku w godz. od 10.00 do 18.00 (w niedzielę, 28 listopada do 17.00) w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie – Muzeum (plac Zamkowy 4) odbędą się Targi Książki Historycznej organizowane już po raz dwudziesty dziewiąty przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Zamek Królewski w Warszawie. Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad stu dwudziestu wystawców z całej Polski: wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, wydawcy książek edukacyjnych dla dzieci. Nie zabraknie wśród nich także Teologii Politycznej

Targom jak co roku towarzyszyć będą liczne imprezy: spotkania autorskie, promocje książek, pokazy filmowe, panele dyskusyjne i konferencje.

Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest bezpłatny!

Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej organizatora. 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.