Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej.

Teologia Polityczna na Targach Książki Historycznej.

Od czwartku do niedzieli w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie trwają XXIX Targi Książki Historycznej. Nie zabraknie na nich stanowiska Teologii Politycznej – czekamy na Państwa przy stoisku nr 13 ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi promocjami!

W dniach 25–28 listopada 2021 roku w godz. od 10.00 do 18.00 (w niedzielę, 28 listopada do 17.00) w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie – Muzeum (plac Zamkowy 4) odbędą się Targi Książki Historycznej organizowane już po raz dwudziesty dziewiąty przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej oraz Zamek Królewski w Warszawie. Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad stu dwudziestu wystawców z całej Polski: wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, wydawcy książek edukacyjnych dla dzieci. Nie zabraknie wśród nich także Teologii Politycznej

Targom jak co roku towarzyszyć będą liczne imprezy: spotkania autorskie, promocje książek, pokazy filmowe, panele dyskusyjne i konferencje.

Wstęp na Targi Książki Historycznej i wszystkie imprezy jest bezpłatny!

Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej organizatora. 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.