Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

Zapraszamy na Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października. Jak co roku, nie zabraknie na nich stoiska Teologii Politycznej. Zachęcamy do odwiedzenia Arkad Kubickiego oraz ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie i zapoznania się z ofertą wydawniczą!

Zapraszamy w dniach czwartek–sobota w godzinach 10–18:30 oraz w niedzielę 10–17:30 – będziemy na Państwa czekać z promocyjnymi cenami. To również doskonała okazja, by zamienić z nami kilka słów.

Tegoroczne Targi to także szczególny moment w historii Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks – jubileusz 25-lecia jej istnienia. Konsekwentnie powiększające się przez ten czas grono laureatów: wydawców, autorów, tłumaczy, osób duchownych i świeckich pozwoliło stworzyć niezwykły panteon postaci zasłużonych dla Polski na rzecz promowania wartościowych treści religijnych poprzez książkę i przekaz medialny. Do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę FENIKS zgłoszono ponad 250 publikacji, które ocenione zostaną w ramach kilkunastu konkursowych kategorii (m.in. „autorska”, „publicystyka religijna”, „książka dla dzieci”, „multimedia”). Wśród publikacji nominowanych do tegorocznej nagrody znalazła się książka autorstwa ks. Tomasza Podlewskiego - absolwenta 1. edycji Studiów Janopawłowych w Instytucie Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim Angelicum, stypendysty Fundacji Świętego Mikołaja. Książka pt. Jezusowa kardiologia (Wydawnictwo ARTI) została zgłoszona w kategorii tematycznej Duchowość. Link do listy nominowanych.

Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji odbędzie się podczas uroczystości otwarcia TWK (czwartek, 29 września, godz. 12) w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Gala wręczenia Nagrody odbędzie się w sobotę, 1 października o godz. 19.30 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (Warszawa, ul. Długa 13/15).

 

Gdzie: Arkady Kubickiego, stoisko nr 26

Kiedy: czwartek-sobota (10:00-18:30), niedziela (10:00-17:30)

 

 Link do strony głównej wydarzenia.

 


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.