Teologia Polityczna na Targach Wydawców Katolickich

Zapraszamy na Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października. Jak co roku, nie zabraknie na nich stoiska Teologii Politycznej. Zachęcamy do odwiedzenia Arkad Kubickiego oraz ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie i zapoznania się z ofertą wydawniczą!

Zapraszamy w dniach czwartek–sobota w godzinach 10–18:30 oraz w niedzielę 10–17:30 – będziemy na Państwa czekać z promocyjnymi cenami. To również doskonała okazja, by zamienić z nami kilka słów.

Tegoroczne Targi to także szczególny moment w historii Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks – jubileusz 25-lecia jej istnienia. Konsekwentnie powiększające się przez ten czas grono laureatów: wydawców, autorów, tłumaczy, osób duchownych i świeckich pozwoliło stworzyć niezwykły panteon postaci zasłużonych dla Polski na rzecz promowania wartościowych treści religijnych poprzez książkę i przekaz medialny. Do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę FENIKS zgłoszono ponad 250 publikacji, które ocenione zostaną w ramach kilkunastu konkursowych kategorii (m.in. „autorska”, „publicystyka religijna”, „książka dla dzieci”, „multimedia”). Wśród publikacji nominowanych do tegorocznej nagrody znalazła się książka autorstwa ks. Tomasza Podlewskiego - absolwenta 1. edycji Studiów Janopawłowych w Instytucie Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim Angelicum, stypendysty Fundacji Świętego Mikołaja. Książka pt. Jezusowa kardiologia (Wydawnictwo ARTI) została zgłoszona w kategorii tematycznej Duchowość. Link do listy nominowanych.

Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji odbędzie się podczas uroczystości otwarcia TWK (czwartek, 29 września, godz. 12) w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Gala wręczenia Nagrody odbędzie się w sobotę, 1 października o godz. 19.30 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (Warszawa, ul. Długa 13/15).

 

Gdzie: Arkady Kubickiego, stoisko nr 26

Kiedy: czwartek-sobota (10:00-18:30), niedziela (10:00-17:30)

 

 Link do strony głównej wydarzenia.