Rekrutacja do Karol Wojtyła Fellowship

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji programu Karol Wojtyła Fellowship organizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Rekrutacja trwa do 15 października.

Karol Wojtyła Fellowship to program seminariów i tutoringu naukowego. Oferuje studentom to, czego nie daje współczesny uniwersytet – udział w fascynującej intelektualnej przygodzie poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące Boga oraz relacji łączącej naukę i wiarę.

Wybitni naukowcy wraz ze studentami podejmują namysł nad współczesnymi problemami. Część proponowanych seminariów ma charakter badawczy – ich uczestniczy tworzą zespół, opracowujący w ciągu roku akademickiego wybraną tematyką.

W seminariach uczestniczą studenci, doktoranci i wszyscy zainteresowani. Małe grupy i indywidualne podejście wykładowców do studentów dają możliwość nauki w relacji mistrz-uczeń.


Dodatkową ofertę stanowi program FELLOWS kierowany corocznie do 10 osób, uczestniczących w organizowanych dla nich rocznym seminarium, masterclasses oraz szkoleniach. Studenci z pomocą tutora piszą esej. Biorą też udział w wyjeździe integracyjnym, jednej ze szkół letnich (w Żmiącej albo Granadzie) i wyjeździe podsumowującym roczną pracę.

KWF to nie tylko przekaz wiedzy, to głębsze spojrzenie na rzeczywistość. To szkoła stawiania pytań i szukania na nie odpowiedzi.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronach Centrum Myśli Jana Pawła II.

 


 

Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wydaj z nami

Spójrzmy na nowoczesność oczami prof. Rémiego Brague'a – „Umiarkowanie nowoczesny” po raz pierwszy po polsku
Zostań współwydawcą najnowszej książki prof. Rémiego Brague'a
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.