Poszukiwany informatyk!

Poszukiwany informatyk!

Fundacja Świętego Mikołaja (wydawca Teologii Politycznej) poszukuje informatyka, który będzie wspomagał w administrowanie istniejące portale i tworzył nowe akcje


Fundacja Świętego Mikołaja (wydawca Teologii Politycznej) poszukuje informatyka, który będzie wspomagał w administrowanie istniejące portale i tworzył nowe akcje. Na początku współpraca na zasadzie wolontariatu.

www.mikolaj.org.pl
www.teologiapolityczna.pl

Obie strony działają w systemie Silver Stripe.

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 1998 roku (www.mikolaj.org.pl) prowadzi działalność stypendialną, edukacyjną i charytatywną. Przez 16 lat wspieraliśmy m. in. zdolne dzieci z niezamożnych rodzin, rodzinne domy dziecka, rodziny zastępcze, chorych w hospicjum, samotne matki, żołnierzy rannych na misjach.          

Redakcja Teologii Politycznej zajmuje się tematami kulturalnymi, religijnymi, społecznymi oraz politycznymi – dzięki współpracy z wieloma instytucjami (Uniwersytet Warszawski, Centrum Myśli Jana Pawła II, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i inne)  i redakcjami (Fronda, Rebelya.pl, Nowa Konfederacja, Pressje, Christianitas i inne) – mamy możliwość działania na wielu płaszczyznach.

Informatykowi oferujemy:
- możliwość samodzielnej realizacji zadań i we współpracy w zespole;
- pracę w zespole w formule zamkniętych akcji;
- możliwość udziału w spotkaniach zespołu i wkład merytoryczny w projekty Teologii Politycznej.

Wymagania:
- chęć nauki i rozwoju w instytucji, jaką jest Fundacji Świętego Mikołaja i Teologii Politycznej;
- znajomość Silver Stripe
- umiejętność administrowania i stawiania stron internetowych

Aplikacje zawierające CV oraz parę słów od siebie prosimy nadsyłać na adres: mikolaj[at]mikolaj.org.pl

Prosimy o uwzględnienie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

 


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy rzeczy ostatecznych. Aby, prowadzić nasze działania potrzebujemy pieniędzy. Prosimy o hojność! (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.