Poszukiwani pomocnicy Świętego Mikołaja! Wolontariat dla uczniów z całej Polski

Poszukiwani pomocnicy Świętego Mikołaja! Wolontariat dla uczniów z całej Polski

Jeśli jesteś uczniem/uczennicą i chcesz odbyć wolontariat w roku szkolnym 2021/2022 roku, zgłoś się do nas! Fundacja Świętego Mikołaja poszukuje pomocników do ręcznego pisaniu listów do darczyńców. Wolontariat odbywa się całkowicie zdalnie, dlatego zapraszamy wolontariuszy z całej Polski. Po zakończeniu zadania każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie z podaną liczbą godzin.

Co będę robić jako wolontariusz?
Twoim zadaniem będzie ręczne napisanie listów z podziękowaniami i życzeniami świątecznymi do osób, które w minionym roku wpłaciły darowiznę na nasze działania. Najważniejszą rzeczą jest dla nas to, żeby list był jak najładniej napisany.

Gdzie będę odbywać wolontariat?
Listy możesz pisać w domu, a potem przynieść lub odesłać pocztą do biura Fundacji.
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Koszykowej 24 lok. 7.

Czy dostanę dane osoby, do której będę pisać list?
Otrzymasz jedynie imię osoby, do której będziesz pisać list.

Kiedy zaczyna się akcja i do kiedy można się zgłosić?
Liczba listów jest ograniczona, więc im szybciej się zgłosisz, tym lepiej. Listę imion i treść listu wyślemy do ciebie w ok. 20 października. Napisane listy muszą zostać dostarczone do fundacji do 19 listopada.

Ile listów muszę napisać, żeby zaliczyć wolontariat?
Napisanie jednego listu zajmuje średnio pół godziny. Tylko odpowiednio starannie napisane listy będą mogły być wysłane do darczyńców, a więc tylko za tak wykonane zadanie będziemy wystawiać zaświadczenia o odbytych godzinach wolontariatu. Za każde 2 napisane ładnie i starannie listy, zaliczamy 1 godzinę wolontariatu (2 listy = 1 godz. wolontariatu).

Chcę zostać wolontariuszem! Gdzie się zgłosić?
Aby się zgłosić, wypełnij formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjcUUVuDRwQjes4mIbPJzsjqtgFnz4GfNhQnPDT9DIxPsQqw/viewform?usp=sf_link
Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z tobą i przekażemy ci potrzebne informacje.

Jestem opiekunem koła wolontariatu, czy mogę zgłosić całą klasę?
Tak, można zgłosić całą klasę, pod warunkiem, że wszystkie listy będą napisane ładnie i starannie. Tylko odpowiednio napisane listy będą mogły być wysłane do darczyńców, a więc tylko za tak wykonane zadanie będziemy wystawiać uczniom zaświadczenia o odbytych godzinach wolontariatu. Aby zgłosić całą klasę, wystarczy wypełnić formularz rekestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjcUUVuDRwQjes4mIbPJzsjqtgFnz4GfNhQnPDT9DIxPsQqw/viewform?usp=sf_link

Jestem rodzicem, czy mogę zgłosić na wolontariat moje dziecko?
Tak, można zgłosić dziecko, pod warunkiem, że jest chętne na obycie wolontariatu w naszej Fundacji, a także ładnie i starannie pisze. Tylko za tak napisane listy zaliczamy odbyte godziny wolontariatu. Aby zgłosić dziecko na wolontariat, proszę wypełnić formularz rejestracyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjcUUVuDRwQjes4mIbPJzsjqtgFnz4GfNhQnPDT9DIxPsQqw/viewform?usp=sf_link
Po jego wypełnieniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy uczniów z całej Polski do ekipy Świętego Mikołaja!

Masz inne pytanie? Napisz do nas: natalia.chruscicka@mikolaj.org.pl UWAGA! Nie przyjmujemy zgłoszeń mailowych. Na wolontariat można się zgłosić jedynie poprzez formularz rejestracyjny (llink powyżej).


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.