Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Podziękowania dla nowych darczyńców Instytutu Kultury św. Jana Pawła II w Rzymie

Podziękowania dla nowych darczyńców Instytutu Kultury św. Jana Pawła II w Rzymie

Zakończyła się zbiórka zorganizowana przez nas z okazji drugiej rocznicy powołania Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim Angelicum. Darczyńcy przekazali łącznie 7414 złotych na dalszą działalność Instytutu. Dziękujemy za każdą darowiznę i zachęcamy do stałego wspierania instytutu poprzez stałe wpłaty na ten cel.

18 maja 2020 r. w setną rocznicę urodzin papieża Jana Pawła II na Wydziale Filozofii Papieskiego Uniwersytetu Św. Tomasza z Akwinu (Angelicum) w Rzymie powołaliśmy do życia Instytut Kultury św. Jana Pawła II. Misją Instytutu jest refleksja nad najbardziej aktualnymi problemami współczesnego Kościoła i świata w odniesieniu do myśli i nauczania św. Jana Pawła II. Roczny koszt funkcjonowania Instytutu to około 1,5 miliona złotych. Instytut Kultury św. Jana Pawła II w Rzymie w całości finansowany jest ze środków prywatnych. W Honorowej Radzie Fundatorów zasiadają: Państwo Jolanta i Mirosław Gruszka, Pan Krzysztof Domarecki, Pan Wojciech Piasecki oraz Pan Tomasz Zdziebkowski. 


Do grona Darczyńców Instytutu Kultury św. Jana Pawła II w Rzymie podczas zbiórki w maju tego roku dołączyli: Michał Balcerzak, Lidia Cyma, Michał Haake, Dorota Heck, Jacek Koronacki, Marek Kotyński, Ewa Ligoń-Krawczyk, Małgorzata Łukasiewicz-Traczyńska, Jan Melon, Sławomir Sosna, Anna Szeliga, Tomasz Szocik, Emilia i Krzysztof Szyprowscy, Daniel Wardziński, Sławomir Ząbek, Marta Zielińska oraz dwoje darczyńców pragnących zachować anonimowość. Łącznie w ramach zbiórki darczyńcy przekazali na dalsze działania Instytutu 7414 złotych. Dziękujemy za każdą darowiznę.

Aby Instytut mógł istnieć i rozwijać swoje działania, potrzebuje stałego wsparcia finansowego. Szczególnie prosimy o ustawienie stałego, comiesięcznego przelewu w dowolnej kwocie na rzecz działalności Instytutu. Darowizny na ten cel można przekazywać przez cały rok niezależnie od trwającej zbiórki.

Dane do przelewu: Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001, tytuł wpłaty: darowizna na Instytut JP2 w Rzymie. Dziękujemy.

Redakcja Teologii Politycznej i zespół Fundacji Świętego Mikołaja


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.