Ostatni dzień na rozliczenie PIT! Przekaż 1 proc. na Teologię Polityczną

Ostatni dzień na rozliczenie PIT! Przekaż 1 proc. na Teologię Polityczną

Fundacja Świętego Mikołaja, wydawca Teologii Politycznej, posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), dzięki czemu osoby przekazujące darowizny na rzecz naszych działań, mogą skorzystać ze specjalnej ulgi podatkowej. Dowiedz się, jak to zrobić!

Darowizny przekazywane na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego mogą odliczyć od podatku osoby fizyczne i przedsiębiorstwa rozliczające się według zasad ogólnych. W zeznaniu rocznym należy wykazać kwotę przekazanej na naszą rzecz darowizny. Najłatwiej odliczyć ulgę korzystając z przygotowywanego przez nas programu do rozliczeń PIT: www.pit2018.mikolaj.org.pl, który można pobrać za darmo z naszej strony. Program jest bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpieczny.
 
Na prośbę darczyńców wystawiamy i przesyłamy potwierdzenia przekazania darowizny. Jeśli ktoś z Państwa w 2018 roku przekazał darowiznę na rzecz działań Fundacji Świętego Mikołaja i chciałby uzyskać oficjalne potwierdzenie, proszony jest o wysłanie wiadomości w tej sprawie na adres: mikolaj@mikolaj.org.pl
 
Dzięki pieniądzom z 1% możemy kontynuować naszą działalność wydawniczą i publicystyczną. To dla nas nieoceniona pomoc.

Aby przekazać 1% Teologii Politycznej wystarczy wpisać w PIT numer KRS 0000 126 602 z dopiskiem „na Teologię Polityczną”.

Dziękujemy!


Ambitna kultura potrzebuje Twojego wsparcia. Prosimy, przekaż darowiznę w dowolnej wysokości i dołącz do grona darczyńców Teologii Politycznej. Kliknij tu lub przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”. Dziękujemy!

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.