Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Już w kwietniu ruszają szkolenia z przywództwa dla nauczycieli

Już w kwietniu ruszają szkolenia z przywództwa dla nauczycieli

Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza nauczycieli na otwarte i bezpłatne szkolenie pt. „Charyzmatyczny lider – koordynator programu stypendialnego w szkole”. Dzięki warsztatom nauczyciele zdobędą potrzebne umiejętności do efektywnego prowadzenia w swoich szkołach programu stypendialnego.

Fundacja Świętego Mikołaja już od 9 lat prowadzi program Stypendia św. Mikołaja wspierając w ten sposób uzdolnione i zaangażowane dzieci, którym sytuacja finansowa uniemożliwia rozwój talentów, umiejętności i pasji. Założeniem programu jest budowa solidarnych więzi między uczniami, szkołami, absolwentami i całym społecznościami lokalnymi. 

Nauczyciele, którzy zdecydują się na udział w szkoleniu pt. „Charyzmatyczny lider – koordynator programu stypendialnego w szkole” dowiedzą się jak efektywnie prowadzić program stypendialny w swojej szkole oraz jak pozyskiwać środki na stypendia dla swoich uczniów.

W trakcie szkolenia odbywać się też będą warsztaty ze skutecznego przywództwa. Zostaną przepracowane m.in. takie kwestie: jak być bardziej charyzmatycznym,  jak przekonać innych do swojej idei, jak porwać innych do działania. Wszystko po to, by móc porwać do solidarnego działania całą społeczność szkolną.

Terminy szkoleń:

• 5 kwietnia – Warszawa
Program i rejestracja na warsztaty: https://charyzmatyczny-lider-warszawa.konfeo.com 

• 26 kwietnia – Kielce
Program i rejestracja na warsztaty: https://charyzmatyczny-lider-kielce.konfeo.com

Szkolenia poprowadzą:
Przemysław Rybarczyk – profesjonalny trener umiejętności interpersonalnych specjalizujący się w pracy z zarządami i kadrą menedżerską w zakresie umiejętności zarządzania, budowania oraz rozwoju zespołu. Realizuje warsztaty, szkolenia oraz sesje coachingowe. Partner zarządzający w firmie „Tak. Tylko dobre rozwiązania”. 
Antonina Grządkowska – koordynator programu Stypendia św. Mikołaja.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma dyplom poświadczający udział w warsztatach z zakresu przywództwa i umiejętności liderskich.


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.