Już w kwietniu ruszają szkolenia z przywództwa dla nauczycieli

olowek slajd

Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza nauczycieli na otwarte i bezpłatne szkolenie pt. „Charyzmatyczny lider – koordynator programu stypendialnego w szkole”. Dzięki warsztatom nauczyciele zdobędą potrzebne umiejętności do efektywnego prowadzenia w swoich szkołach programu stypendialnego.

Fundacja Świętego Mikołaja już od 9 lat prowadzi program Stypendia św. Mikołaja wspierając w ten sposób uzdolnione i zaangażowane dzieci, którym sytuacja finansowa uniemożliwia rozwój talentów, umiejętności i pasji. Założeniem programu jest budowa solidarnych więzi między uczniami, szkołami, absolwentami i całym społecznościami lokalnymi. 

Nauczyciele, którzy zdecydują się na udział w szkoleniu pt. „Charyzmatyczny lider – koordynator programu stypendialnego w szkole” dowiedzą się jak efektywnie prowadzić program stypendialny w swojej szkole oraz jak pozyskiwać środki na stypendia dla swoich uczniów.

W trakcie szkolenia odbywać się też będą warsztaty ze skutecznego przywództwa. Zostaną przepracowane m.in. takie kwestie: jak być bardziej charyzmatycznym,  jak przekonać innych do swojej idei, jak porwać innych do działania. Wszystko po to, by móc porwać do solidarnego działania całą społeczność szkolną.

Terminy szkoleń:

• 5 kwietnia – Warszawa
Program i rejestracja na warsztaty: https://charyzmatyczny-lider-warszawa.konfeo.com 

• 26 kwietnia – Kielce
Program i rejestracja na warsztaty: https://charyzmatyczny-lider-kielce.konfeo.com

Szkolenia poprowadzą:
Przemysław Rybarczyk – profesjonalny trener umiejętności interpersonalnych specjalizujący się w pracy z zarządami i kadrą menedżerską w zakresie umiejętności zarządzania, budowania oraz rozwoju zespołu. Realizuje warsztaty, szkolenia oraz sesje coachingowe. Partner zarządzający w firmie „Tak. Tylko dobre rozwiązania”. 
Antonina Grządkowska – koordynator programu Stypendia św. Mikołaja.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma dyplom poświadczający udział w warsztatach z zakresu przywództwa i umiejętności liderskich.


Teologia Polityczna jest niezależnym środowiskiem, które może prowadzić i rozwijać swoją działalność dzięki Państwa wsparciu.
Zostań Mecenasem ambitnej polskiej kultury. Ustaw stały, comiesięczny przelew o dowolnej wysokości. Prosimy o darowizny na numer konta:
Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Teologię Polityczną”.
Dziękujemy każdej osobie, która ustawi stały przelew i tym samym dołączy do grona Mecenasów Teologii Politycznej.

Zostań współwydawcą Teologii Politycznej. Przekaż darowiznę.

Wpłać darowiznę
50 zł
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
200 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.