Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Najlepsze okładki „Teologii Politycznej Co Tydzień” w 2023 roku

Poniżej prezentujemy subiektywny wybór ilustracji, które zdobiły numery „Teologii Politycznej Co Tydzień” wydane w 2023 roku. Wszystkie okładki stworzył i wykonał Michał Strachowski, art director Teologii Politycznej.

– Jeśli interesuje Państwa sztuka, filozofia, literatura widziana ze współczesnej perspektywy, serdecznie zachęcam do wsparcia naszej zbiórki – mówi Michał Strachowski. Oprócz tego, że jest odpowiedzialny za oprawę graficzną naszych tygodników, projektów, wydarzeń oraz książek, Michał jest również redaktorem tygodnika, a jego teksty i wywiady mogą Państwo czytać na naszych łamach.

„Teologia Polityczna Co Tydzień” to nie tylko teksty, ale także oprawa graficzna – zapraszamy do obejrzenia galerii najciekawszych okładek z 2023 roku!


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.