„Listy o wolności i posłuszeństwie” Jastrzębskiego i Dorosza w Dwójce Polskim Radiu

 „Listy o wolności i posłuszeństwie” Jastrzębskiego i Dorosza w Dwójce Polskim Radiu

Sięgnięcie do Listów daje bardzo szeroką perspektywę dla zrozumienia tego, co dzisiaj się dzieje ze światem i chrześcijaństwem. (...) I Krzysztof Dorosz i Bartosz Jastrzębski w korespondencji dokonują również wiwisekcji. Mówiąc o własnej drodze ukazują ważne momenty zmian i decyzje, które stoją za ich osobistym nawróceniem – mówił ks. prof. Przemysław Artemiuk o książce „Listy o wolności i posłuszeństwie” w audycji Jana Pniewskiego.

Europa coraz bardziej dystansuje się od swego dziedzictwa kulturowego i religijnego a chrześcijaństwo staje się w niej coraz bardziej passe. Opisanie tego stanu rzeczy, wskazywanie jego przyczyn i poszukiwanie środków zaradczych to temat korespondencji, którą przynosi książka  „Listy o wolności i posłuszeństwie” autorstwa Bartosza Jastrzębskiego i Krzysztofa Dorosza wydana przez „Teologię Polityczną”. Gościem audycji  „Lumen” Dwójki Polskiego Radia był ks. prof. Przemysław Artemiuk.

Wysłuchaj całej audycji na antenie PRII

„Listy o wolności i posłuszeństwie” w księgarni Teologii Politycznej


Zostań mecenasem Teologii Politycznej. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli, współpracujemy z uczonymi, pisarzami i artystami. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. (KLIKAM, BY DOŁĄCZYĆ DO GRONA MECENASÓW TEOLOGII POLITYCZNEJ).

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.