Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

„Listy o wolności i posłuszeństwie” Jastrzębskiego i Dorosza w Dwójce Polskim Radiu

 „Listy o wolności i posłuszeństwie” Jastrzębskiego i Dorosza w Dwójce Polskim Radiu

Sięgnięcie do Listów daje bardzo szeroką perspektywę dla zrozumienia tego, co dzisiaj się dzieje ze światem i chrześcijaństwem. (...) I Krzysztof Dorosz i Bartosz Jastrzębski w korespondencji dokonują również wiwisekcji. Mówiąc o własnej drodze ukazują ważne momenty zmian i decyzje, które stoją za ich osobistym nawróceniem – mówił ks. prof. Przemysław Artemiuk o książce „Listy o wolności i posłuszeństwie” w audycji Jana Pniewskiego.

Europa coraz bardziej dystansuje się od swego dziedzictwa kulturowego i religijnego a chrześcijaństwo staje się w niej coraz bardziej passe. Opisanie tego stanu rzeczy, wskazywanie jego przyczyn i poszukiwanie środków zaradczych to temat korespondencji, którą przynosi książka  „Listy o wolności i posłuszeństwie” autorstwa Bartosza Jastrzębskiego i Krzysztofa Dorosza wydana przez „Teologię Polityczną”. Gościem audycji  „Lumen” Dwójki Polskiego Radia był ks. prof. Przemysław Artemiuk.

Wysłuchaj całej audycji na antenie PRII

„Listy o wolności i posłuszeństwie” w księgarni Teologii Politycznej


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.