Zapraszamy na wykład o myśli politycznej Pawła Włodkowica

Zapraszamy na wykład o myśli politycznej Pawła Włodkowica

Polecamy Państwa uwadze spotkanie redaktora Adama Talarowskiego o myśli politycznej Pawła Włodkowica. Jego wykład organizowany jest przez Ośrodek Myśli Politycznej i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie.

Wykład z cyklu „Klasycy filozofii o polityce międzynarodowej” odbędzie się w czwartek 22 lipca o godz. 18:00. Zaproszony do jego wygłoszenia Adam Talarowski jest redaktorem rocznika „Teologia Polityczna”, a także redaktorem prowadzącym serii książek o myśli Pawła Włodkowica, która ukazała się nakładem Teologii Politycznej oraz Narodowego Centrum Kultury. W trakcie swojego wystąpienia omówi on między innymi polską szkołę prawa międzynarodowego zapoczątkowaną myślą Pawła Włodkowica.

Wykład będzie transmitowany na Facebooku RODM Kraków. Podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań.

Link do wydarzenia na Facebooku

Seria książek o myśli Pawła Włodkowica dostępna w księgarni Teologii Politycznej

wyklad adama


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

„Od Salaminy do Radzymina” – wesprzyj wydanie nowego numeru rocznika „Teologia Polityczna”
Kim jesteśmy i kim chcielibyśmy być? Ile naprawdę warte jest dla nas to, co uważamy za swoją tożsamość?
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.