Joanna Paciorek w audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie”

Joanna Paciorek w audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie”

Gościem audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie” z okazji Dnia Matki była Joanna Paciorek. Wiceprezes i dyrektor Fundacji Świętego Mikołaja opowiadała o swojej książce „Mama w pracy” wydanej nakładem Teologii Politycznej.

– Do książki namówił mnie przyjaciel. Prowadziliśmy z przyjaciółmi fundację, no i ta krzątanina codzienna zaowocowała codziennymi wpisami na blogu i trwało to ładnych kilka lat. Zebrał się całkiem spory materiał i po pewnym czasie znowu przyjaciel namówił mnie, mówiąc: „Joasiu to jest piękny materiał trzeba to przejrzeć, zebrać, zredagować i z tego może być wspaniała książka” – mówi autorka w audycji.

Wiceprezes Fundacji św. Mikołaja przytoczyła wyniki badań przeprowadzonych przez Fundację Świętego Mikołaja wśród pracujących mam. – Jak pytano w badaniach mamy co jest dla nich najważniejsze w pracy, czy wysokie stanowisko, zarobki to bardzo ciekawa rzecz wyszła. Najważniejsza jest możliwość pogodzenia pracy z macierzyństwem i po prostu punktualnego wyjścia do domu z pracy – wyjaśniła. 

Link do audycji na stronie RDC 

Książkę Mama w Pracy Joanny Paciorek można kupić w księgarni Teologii Politycznej.


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Wydaj z nami „Fajdrosa” w tłumaczeniu prof. Henryka Podbielskiego
Według Kahna ten romantyczny opis natury pozostaje czymś niezrównanym w twórczości Platona, co czyni z „Fajdrosa” jedno z literackich arcydzieł.
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.