Do poprawnego działania strony wymagana jest włączona obsługa JavaScript

Joanna Paciorek w audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie”

Joanna Paciorek w audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie”

Gościem audycji „Wieczór Radia Dla Ciebie” z okazji Dnia Matki była Joanna Paciorek. Wiceprezes i dyrektor Fundacji Świętego Mikołaja opowiadała o swojej książce „Mama w pracy” wydanej nakładem Teologii Politycznej.

– Do książki namówił mnie przyjaciel. Prowadziliśmy z przyjaciółmi fundację, no i ta krzątanina codzienna zaowocowała codziennymi wpisami na blogu i trwało to ładnych kilka lat. Zebrał się całkiem spory materiał i po pewnym czasie znowu przyjaciel namówił mnie, mówiąc: „Joasiu to jest piękny materiał trzeba to przejrzeć, zebrać, zredagować i z tego może być wspaniała książka” – mówi autorka w audycji.

Wiceprezes Fundacji św. Mikołaja przytoczyła wyniki badań przeprowadzonych przez Fundację Świętego Mikołaja wśród pracujących mam. – Jak pytano w badaniach mamy co jest dla nich najważniejsze w pracy, czy wysokie stanowisko, zarobki to bardzo ciekawa rzecz wyszła. Najważniejsza jest możliwość pogodzenia pracy z macierzyństwem i po prostu punktualnego wyjścia do domu z pracy – wyjaśniła. 

Link do audycji na stronie RDC 

Książkę Mama w Pracy Joanny Paciorek można kupić w księgarni Teologii Politycznej.


Czy podobał się Państwu ten tekst? Jeśli tak, mogą Państwo przyczynić się do publikacji kolejnych, dołączając do grona MECENASÓW Teologii Politycznej Co Tydzień, redakcji jedynego tygodnika filozoficznego w Polsce. Trwa >>>ZBIÓRKA<<< na wydanie kolejnych 52 numerów TPCT w 2024 roku. Każda darowizna ma dla nas olbrzymie znaczenie!

Wydaj z nami

Zostań mecenasem Teologii Politycznej Co Tydzień
„Nie zajmujemy się walką z grzechami świata czy walką z grzechami Kościoła. Zajmujemy się tym co ciekawe w sposób afirmatywny i pozytywny”
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.