Inauguracja „JP2 Studies” na Angelicum w 101 rocznicę urodzin Jana Pawła II. Dariusz Karłowicz w PR24

Inauguracja „JP2 Studies” na Angelicum w 101 rocznicę urodzin Jana Pawła II. Dariusz Karłowicz w PR24

Jan Paweł II budował wspólnotę aksjologiczną, nikogo z niej nie wykluczając, co jako symbol widzieliśmy na jego pogrzebie – mówił Dariusz Karłowicz w Polskim Radiu 24. Rozmowa z założycielem „Teologii Politycznej” odbyła się w wyjątkowy dzień: w 101 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II i w chwili powołania interdyscyplinarnego kursu „JP2 Studies” w ramach Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na Papieskim Uniwersytecie św. Tomasza z Akwinu (Angelicum).

Wysłuchaj rozmowy z Dariuszem Karłowiczem, która odbyła się na antenie Polskiego Radia 24


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Pomóż wydać  „Ucztę” Ksenofonta – 12. tom Biblioteki Klasycznej
„To jeden z najwybitniejszych i najcenniejszych utworów reprezentujących bogatą literaturę grecką okresu klasycznego” – Dorota Tymura
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.