Fundacja Świętego Mikołaja otrzymała sztafetę od Powstańców Warszawskich

Fundacja Świętego Mikołaja otrzymała sztafetę od Powstańców Warszawskich

Gest wręczenia sztafety symbolicznie wyrażał przekazanie tradycji powstańczej młodemu pokoleniu

Fundacja Świętego Mikołaja, wydawca „Teologii Politycznej”, znalazła się wśród dwunastu organizacji pozarządowych, które 30 lipca podczas uroczystości w Muzeum Powstania Warszawskiego przejęły sztafetę wolności z rąk Powstańców.

Gest wręczenia sztafety symbolicznie wyrażał przekazanie tradycji powstańczej młodemu pokoleniu (wszystkie organizacje były reprezentowane przez wolontariuszy poniżej 35 roku życia) oraz zobowiązanie go do zachowywania etosu Powstania.

 


Na sprawy polityczne patrzymy z perspektywy spraw ostatecznych. Tworzymy ogólnopolskie środowisko skupiające intelektualistów, naukowców, publicystów, młodzież akademicką i artystów o poglądach konserwatywno-liberalnych. Prowadzimy codziennie aktualizowany portal, wydajemy tygodnik, rocznik, książki najwybitniejszych filozofów i myślicieli. Prowadzimy projekty naukowe i kulturalne. Jesteśmy współzałożycielami Instytutu Kultury św. Jana Pawła II na rzymskim uniwersytecie Angelicum. Zostań Mecenasem Teologii Politycznej. Kliknij TUTAJ lub przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja o numerze 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna Teologia Polityczna.

Wydaj z nami

Zostań współwydawcą „Teologii Politycznej Co Tydzień” w 2022 roku
Raz do roku zwracamy się ze szczególną prośbą o dofinansowanie „Teologii Politycznej Co Tydzień” i robię to teraz. Zdecydowanie polecam to pismo i już teraz bardzo dziękuję Państwu za hojność – Dariusz Karłowicz
Brakuje
Wpłać darowiznę
100 zł
Wpłać darowiznę
500 zł
Wpłać darowiznę
1000 zł
Wpłać darowiznę

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, aktualnych promocjach
oraz inne istotne wiadomości z życia Teologii Politycznej - dodaj swój adres e-mail.